🚀 Trustee Plus - картка європейського банку і криптогаманець. Встанови додаток 👉
Олександр КузьменкоСтартап
13 грудня 2023, 12:36
2023-12-13
NovaPay запускає лімітовану бета-версію мобільного застосунку. У ньому вже можна відкрити рахунок і оформити картку
Фінансовий сервіс NovaPay, що входить до групи компаній «Нова Пошта», презентував власний мобільний застосунок, у якому можна відкрити платіжний рахунок та оформити віртуальну картку.
«Це стало можливим завдяки розширеній ліцензії НБУ; наразі NovaPay — єдина українська фінтех-компанія, яка її отримала. Лімітована бета-версія вже доступна для завантаження у Google Play», — йдеться в анонсі.
У мобільному застосунку наразі доступні:
перекази на картки та рахунки за усіма можливими реквізитами;
оформлення Посилки в кредит* та сплата за неї;
усі види платежів: клієнти можуть сплачувати за комунальні послуги, інтернет або ТБ, штрафи та податки, поповнювати мобільний тощо
отримання на картку післяплати за посилки;
відправка переказу з картки до відділення Нової пошти;
випуск пластикової платіжної картки NovaPay від MasterCard.
Наразі відкриття рахунку, його обслуговування, всі платежі, перекази та зняття готівки до 100 000 грн — безплатні. NovaPay також пропонує бонуси для користувачів «Нової Пошти»: вони «отримають 20% вигоди, які можна використати для оплати відправлення, отримання посилок і післяплату».
Зареєструватися в NovaPay можна з допомогою «Дії». У компанії обіцяють, що скоро реєстрація стане доступна й у відділеннях «Нової пошти». Через додаток можна замовити пластикову платіжну картку та отримати її безплатно у відділенні чи поштоматі «Нової пошти».
Проте в картки NovaPay ще є ряд обмежень — нею поки неможливо:
розрахуватись за кордоном;
оплатити товари на зарубіжних сайтах;
сплатити за послуги компаній, зареєстрованих не в Україні.
Наразі доступні лише внутрішньодержавні платежі та перекази.
«Моя фінансова мета — накопичити $1 000 000, щоб мати пасивний дохід і жити на нього». Як айтішники витрачають гроші та в що інвестують
Зарплата айтішників в Україні — одна з найвищих. І ІТ-галузь під час війни — єдина галузь, яка зростає, попри війну. А айтішники — серед тих, хто найактивніше підтримують армію. Середній місячний донат айтішника становить 10% від зарплати, або $270. dev.ua вирішив розпитати айтішників, куди вони витрачають гроші й у що інвестують під час війни.