💳 Trustee Plus — твоя персональна картка європейського банку: 3 хвилини і 10 євро 👉
Стас ЮрасовСтартап
3 червня 2022, 12:29
2022-06-03
SEXN – новий стартап, який дозволяє заробляти крипту під час заняття коханням. Є чотири режими
Криптостартап SEXN запропонував модель «кохайся-і-заробляй»: користувачі за заняття сексом отримуватимуть гроші. На ідею цього стартапу звернуло увагу видання mezha.media.
Користувачі спершу мають придбати NFT, які згодом дозволять їм заробляти токени. Перед тим, як займатися сексом, користувачі мають запустити таймер на телефоні — та почати заробляти Sex Orgasm Token ($SOT).
Його планують запустити цього тижня.
Подібно до «грай-і-заробляй», кількість отриманих коштів залежить від того, скільки зусиль для цього доклали учасники. У випадку з SEXN, зусилля кількісно оцінюватимуть за допомогою біометричних датчиків, які з’єднуються з додатком. Для цього може послужити розумний годинник, фітнес-браслет або телефон.
Стартап уже продає NFT на власному ринку — десятки мультяшних презервативів і вібраторів, які коштують близько $259 за штуку. Для заробітку криптовалюти пропонується кілька моделей. Кожна з них дозволить отримувати токени з різною швидкістю та потребуватиме різної комбінації NFT.
Усього передбачено чотири режими — коїтус, мастурбація, садизм і мазохізм та супер-режим. Перші два є найпростішими для заробітку та найбільш зрозумілими. Щоб скористатись третім режимом, потрібно буде пройти «професійний вступний іспит».
На початок 2022 року було заплановано тестування носимих пристроїв. У майбутньому вони мають під’єднуватись до додатка, який ще не запустили.
Вас також кусають комарі? Розповідаємо про пристрій від українських стартаперів, який може цьому зарадити
Як зауважив нещодавно один військовий, якой побажав залишитись невідомим, орки, може, й не поцілять, а комарі точно зʼїдять. І від них потерпають зараз багато українців.
Позбавитись від комарів назавжди ефективно й екологічно допоможе гаджет Mosqitter. Цей стартап заснували дві українки — Анастасія Романова та Ольга Дьячук.
Ми вирішили нагадати, що може Mosqitter, про принципи його роботи та особливості, на злобу дня.
(текст від 21 жовтня 2021 року)
Кнопка здоров'я. Українці розробили систему, яка рятує пацієнтів стаціонару від смерті. Вони - переможці IT Arena Lviv 2022
Медичний психолог, який переїхав в Україну з Москви в 2014 році, Іван Осадчий, придумав систему, яка допомагає медсестрі і пацієнтові не втратити один одного в стаціонарі. Його стартап knopka вже працює в декількох лікарнях понад три роки не лише в Україні, а й у Польщі.
Повторюємо історію стартапу-переможця IT Arena Lviv 2022. Текст від 28 вересня 2022 року.
Україна