💳 Кожен. Повинен. Мати. Trustee Plus: криптогаманець і європейська платіжна картка з лімітом 50к євро 👉
Марія БровінськаСтартап
27 березня 2024, 08:50
2024-03-27
MacPaw випустила оновлений ClearVPN, що активує функцію безпеки та приватності в інтернеті в один клік. Як працює сервіс
Українська компанія MacPaw повідомила про випуск нової версії програми ClearVPN — VPN-рішення для анонімного з’єднання з оновленим інтерфейсом та швидкою активацією сервісу натисканням однієї кнопки.
Інтелектуальний алгоритм ClearVPN автоматично підбере оптимальний сервер для швидкого, надійного та безпечного з’єднання.
ClearVPN працює на пристроях з iOS, macOS, Android та Windows. Програма дозволяє підключатися до серверів з понад 45 країн, забезпечуючи онлайн захист, доступ до українського та глобального контенту та безпечне використання публічного Wi-Fi. Нова версія програми окрім переробленого інтерфейсу має кілька інших нововведень та покращень:
Алгоритм «Оптимальне підключення», який визначає найкращий сервер для потреб користувача, на основі таких факторів, як місцезнаходження, відстань до серверів, доступність послуг, завантаженість серверів
Шифрування даних за допомогою сучасних протоколів безпеки
Дотримання суворої no-logs політики
Віджети для iOS та macOS для миттєвого підключення до VPN
Інтеграція з Siri Shortcuts для автоматизації VPN залежно від сценаріїв користувача
ClearWeb — нове розширення для Chrome від ClearVPN для блокування реклами та онлайн-трекерів.
Програма доступна англійською, українською, іспанською, французькою та німецькою мовами. Від початку повномасштабного вторгення рф, ClearVPN є повністю безплатною для українців з будь-якої точки світу, включно з окупованими територіями, за допомогою верифікації через «Дія.Підпис». Підписка дозволяє використовувати програму на 6 пристроях. Користувачі можуть завантажити ClearVPN з:
Був одеським стартапом, а став великим нью-йоркським VPN на 3000 серверів по всьому світу. Дивовижна історія Василя Іванова та його компанії KeepSolid
Одесська компанія KeepSolid зі штаб-квартирою в Нью-Йорку має VPN-сервіс, який досяг показника в 30 млн завантажень. Компанія пройшла довгий шлях від становлення на ринку — як маленький стартап на три програміста — до міжнародного сервісу зі складною інфраструктурою та навіть своїм вайт-лейблом.
Усе про VPN: навіщо, чи варто платити і як це все працює
У 2021 році кількість завантажень VPN зросла на 184% — до 785 мільйонів. Люди отримують доступ до заборонених сайтів і застосунків, шифрують дані банківських карток, закуповуються в даркнеті — навіщо потрібний VPN уже зрозуміло.
У матеріалі розбираємося, як працює технологія, чи законно використовувати її, як вибрати, щоби точно засекретити дані, і чи варто платити за VPN.