😍 Спробуй Новий Trustee Plus на дотик - твій криптогаманець і платіжна картка тут 👉
Наталя ХандусенкоСтартап
10 квітня 2024, 13:39
2024-04-10
Український ШІ-стартап Mantis Analytics залучив інвестиції від американського акселератора
Наприкінці березня стало відомо, що український ШІ-стартап Mantis Analytics для виявлення фейків залучив $50 000 інвестицій від українського фонду ZAS Ventures. І от у квітні знову новини про залучення інвестицій. Цього разу від акселератора Alchemist.
Наприкінці березня стало відомо, що український ШІ-стартап Mantis Analytics для виявлення фейків залучив $50 000 інвестицій від українського фонду ZAS Ventures. І от у квітні знову новини про залучення інвестицій. Цього разу від акселератора Alchemist.
Mantis Analytics оголосив про приєднання до Alchemist Accelerator, одного з найбільших акселераторів для early-stage B2B-компаній, та залучення $30 000 інвестицій, повідомляє AIN.UA.
Про Alchemist Accelerator
Alchemist — один із найбільших B2B-акселераторів у світі, що базується в США, штат Каліфорнія. У фокусі акселератора — стартапи з фахівцями, які мають сильні технічні компетенції.
Серед спонсорів — Khosla Ventures, DFJ, Cisco, Siemens, GE та Salesforce. Акселератор засновує близько 75 корпоративних підприємств на рік.
Станом на 2020 рік понад 150 компаній із портфеля Alchemist отримали інституційні або значні seed-інвестиції у розмірі щонайменше $500 тисяч, залучивши в сумі капітал більший за $1,2 млрд.
Mantis Analytics — один із небагатьох українських стартапів, які потрапили до Alchemist з моменту його заснування у 2012 році.
«Ми лише третій український стартап, який потрапив до цього акселератора. Більш ніж половина стартапів Alchemist отримують вагомі раунди фінансування після демодня, і значна кількість випускників зробила екзити. Попри те що програма лише почалася, ми вражені рівнем спікерів і глибиною. Ми вирушаємо в цю складну подорож, очікуючи на серйозні, але корисні шість місяців», — сказав Максим Терещенко, генеральний директор Mantis Analytics.
Alchemist надає доступ до широкої мережі менторів, інвесторів, споживачів і випускників з найбільших корпорацій, що допоможе Mantis Analytics швидше вийти на ринок США.
Окрім інвестиції, акселератор допоможе Mantis Analytics з нетворкінгом, подальшим залученням коштів і здобуттям знань.
Про Mantis Analytics
Mantis Analytics було засновано як волонтерську ініціативу у березні 2022 року. Стартап увійшов до 15 проєктів, які стали учасниками Defense Tech кластеру Brave1 та отримав грант у розмірі $25 000.
Їхній однойменний продукт — платформа Mantis Analytics на базі ШІ, яка у режимі реального часу обробляє тисячі повідомлень та гігабайти даних зі ЗМІ, соцмереж, інформаційних платформ. Потім компонує все на інтерактивній карті.
Black box на пів року, донати як інвестиція в безпеку та крипта. Як айтішники витрачають гроші та у що інвестують
Зарплата працівників сфери IT в Україні — одна з найвищих. І саме вони є істотним джерелом допомоги армії та підтримки української економіки. Під час війни айтішники змінюють свої фінансові звички й замість інвестицій та відкладень часто донатять кошти на ЗСУ та волонтерські ініціативи.
dev.ua вирішив розпитати айтішників, куди вони витрачають гроші й у що інвестують, скільки донатять та чи відкладають на чорний день.
Сьогоднішні герої — працівники IT-компаній Universe, Innovecs та PariMatch Tech.