🚀💳 Trustee Plus - більше ніж криптогаманець з європейською платіжною карткою. Спробуй 👉
Марія БровінськаУвійти в ІТ
23 квітня 2025, 12:12
2025-04-23
Mate academy запускає безкоштовне навчання з гарантованим працевлаштуванням в IT. Як отримати грант і опанувати Front-End, Full-Stack, Python, QA, UX/UI Design чи Data Analytics
Онлайн-академія ІТ-професій Mate academy надає 10 грантів для навчання Front-End, Full-Stack, Python, QA, UX/UI Design, Data Analytics із подальшим стартом карʼєри в партнерських компаніях.
Онлайн-академія ІТ-професій Mate academy надає 10 грантів для навчання Front-End, Full-Stack, Python, QA, UX/UI Design, Data Analytics із подальшим стартом карʼєри в партнерських компаніях.
Серед партнерів — українські IT-роботодавці Netpeak Group та Universe Group, повідомили в Mate academy dev.ua.
Навчання передбачає формат повного дня, з 9 до 18 по буднях онлайн на LMS-платформі академії. Програма охоплює технічні навички, софт скіли та курси англійської. Після студенти отримують підтримку в підготовці до пошуку роботи та рекомендації в партнерські компанії.
Грант дає можливість пройти курс повного дня за обраним напрямом і не сплачувати відсоток після працевлаштування.
Перевагу надають:
Студентам технічних спеціальностей, які хочуть більше практики та працювати в ІТ.
Вибрати бажану ІТ-професію та подати заявку на навчання.
Пройти вступний тест.
Під час інтервʼю вказати про бажання отримати грант та озвучити свої попередні успіхи й мотивацію розвиватися в сфері.
Прийом заявок відбуватиметься з 23 квітня по 31 травня. Про ухвалене рішення кандидати дізнаються на пошті протягом 2 тижнів від дати проведення інтервʼю.
«Київстар» відкриває новий набір до програми «БезВагань»: це кар’єрна можливість для початківців будь-якого віку в напрямах BigData та Cloud-рішення, кібербезпеки, HR і PM
112 відгуків на вакансії, $100 за тестове та робота мрії. Історія моделі з Луцька, яка об'їздила півсвіту, через пандемію змінила плани й тепер навчає IT інших
Надя Адамович — у минулому успішна модель. Та через пандемію зірвався контракт на роботу до Китаю, тому Надія змушена була працювати таргетологом, сушисткою, а згодом вирішила піти в IT. Нині дівчина — UI/UX Designer, заочно навчається на факультеті міжнародно-економічних відносин у Луцькому політехнічному інституті та працює ментором у Mate academy. Розповідаємо її історію, що надихає.
Від перекладача у шлюбній агенції та біч-боя до strong junior джавіста. Історія айтішника, який пройшов 12 співбесід і зміг увійти в IT під час війни
Практикувати англійську в шлюбній агенції та бігати гарячим піском як біч-бой довелося 22-річному студенту Одеської політехніки перед тим, як здійснити свою мрію й отримати роботу в IT. Історія Миколи Воронова чергового разу доводить, що досягти бажаного можливо навіть у найскладніші часи. Попри війну та невизначеність, йому вдалося отримати довгоочікувану роботу. І от він уже п’ять місяців як айтівець. Щоправда, за словами хлопця, він не отримував відмов і самостійно обирав свого роботодавця, здолавши 12 співбесід. Розповідаємо історію Миколи.
З корабля в IT. Колишній моряк змінив море на затишний офіс в центрі Києва й тепер тестує сайти та допомагає іншим входити в IT
28-річний Юрій Швороб — колишній моряк. Утомившись від моря за сім років мореплавства, він вирішив змінити своє життя та світчнутися в IT. Зміна роду діяльності Юрія збіглася з повномасштабним вторгненням росії в Україну. У лютому хлопець став айтішником, отримавши спеціалізацію QA Engineer. Та він настільки сподобався викладачам Mate academy, яку закінчив, що його запросили працювати тут ментором. Своєю історією перевтілення з моряка в айтішника Швороб поділився з dev.ua.
Як отримати першу роботу в IT, ледь закінчивши курси? Добірка IT-шкіл, що гарантують допомогу із працевлаштуванням
Бажаючих увійти в IT під час війти побільшало, та потенційних айтішників стримує ризик надто високої конкуренції для входу в ринок, адже джунів тепер наймають менше, та й кількість вакансій далека він довоєнних часів. Ризик дарма витратити час та гроші та опинитися незатребуваним зупиняє багатьох бажаючих увійти в IT.
dev.ua вирішив трохи розвіяти сумніви та зібрав добірку IT-шкіл, які допомагають випускникам із працевлаштуванням. Ці заклади працюють у тісній зв’язці з IT-компаніями та не є їхніми освітніми проєктами. Щоправда, для навчання треба запастися грошима — в більшості шкіл доведеться заплатити за навчання ще до початку роботи. Проте є й більш зручний варіант — післяплата вже з нової айтішної зарплати.
Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот
Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі