🚀💳 Trustee Plus - більше ніж криптогаманець з європейською платіжною карткою. Спробуй 👉
Марія БровінськаУвійти в ІТ
11 серпня 2022, 14:38
2022-08-11
Віртуальні студенти у паралельному світі - вже реальність. Українські IT-фахівці навчатимуть британців IT у Метавсесвіті
У Великій Британії український провайдер Edtech — компанія DAN. IT education запустила освітню платформу в Метавсесвіті. Так, українці стали першими в світі, хто запровадив навчання у Метавсесвіті.
У Великій Британії український провайдер Edtech — компанія DAN. IT education запустила освітню платформу в Метавсесвіті. Так, українці стали першими в світі, хто запровадив навчання у Метавсесвіті.
«Росіяни руйнують наш реальний світ, а ми творимо паралельний світ Метавсесвіту, і вони не зможуть його зруйнувати, — говорить засновник DAN. IT education Едді Прилепський. — Ми хочемо довести, що Україна, як і раніше, сильна і що український народ — висококваліфіковані люди».
Освітня платформа запустилась вже через кілька тижнів після того, як її співробітники були змушені тікати з країни через російське вторгнення.
Метавсесвіт — це імерсивна цифрова реальність, в якій користувачі можуть взаємодіяти та здобувати освіту у віртуальній реальності.
Студенти, створюючи свого аватара — цифрову копію самого себе, навчаються нової спеціальності, відвідують заняття, переходячи від класу до класу, можуть зустрічати один одного у кулуарах, спілкуватись, брати участь у спонтанних дискусіях та надихати один одного так, як це просто неможливо за допомогою навіть сучасних технологій відео- або телеконференцій.
DAN. IT Metaverse пропонує інтерактивні онлайн-курси в таких областях, як:
аналіз даних,
машинне навчання та програмування у 360-градусному віртуальному просторі.
Його мета — допомогти заповнити пробіл у навичках у технологічному секторі, з моделями навчання, натхненними тими, що використовуються в Mamram — елітному комп’ютерному підрозділі Армії оборони Ізраїлю.
Слідом за Британією та країнами ЄС навчання у метавсесвіті стане доступним і для українців. Міністерство цифрової трансформації разом із партнерами запустило проєкт IT Generation, учасником якого також стала українська компанія DAN. IT Education. Тож наприкінці серпня стартує набір студентів та навчання з програмування, веброзробки, вебдизайну та маркетингу. Студенти матимуть можливість створити та запустити власний стартап на фінальному етапі проєкту, а по закінченню курсу платформа сприятиме у працевлаштуванні.
Мануал для джуна. Що треба знати новачку у frontend-розробці перед співбесідою на проєкт мрії: запитання для інтерв'ю та приклади тестових
Створювати ІТ-продукти можна на різних рівнях і вдосконалювати їх як зсередини, (backend), так і ззовні (frontend). Візьмемо, наприклад, сайт. Спеціаліст може працювати із завданнями «під капотом», а може розвивати інтерфейс сайту, застосунку чи спеціальне програмне забезпечення для бізнесу, щоб вони були зручними, зрозумілими та функціональними.
Останнім якраз займається frontend-інженер. Що ще треба знати джунам про frontend-розробку, що не варто робити перед співбесідою та на які запитання відповісти, щоби бути готовим на 100% — Frontend Engineer у Levi9 Олексій Горбунов розклав все по поличках у цьому матеріалі.
«Після випуску про IT-Generation хочеться зробити тред про те, як IT-школи вас най**ують». Відомий IT-блогер Діма Малєєв розповів, що думає про IT-освіту
Відомий IT-блогер Діма Малєєв розповів своє ставлення до IT-курсів, які наразі продукуються в Україні. «Після сьогоднішнього випуску про IT-Generation, хочеться зробити невеликий тред про те, як IT-школи вас най**ують, продаючи курси, які вам ніяк не допоможуть. І навіть якщо ви виграєте грант від програми — ви просто згаєте час», — написав він у Twitter.
Публікуємо його допис із частковою цензурою.
50 питань та відповідей щодо програмування для підготовки до технічного інтерв'ю
Готуючись до співбесіди, багато програмістів-початківців поняття не мають, яких питань очікувати від інтерв’юрів — чи це співбесіда в стартап, чи в технологічний гігант на кшталт Amazon, Microsoft або Google. У статті на Hacker Noon розробник Джавін Пол зібрав питання, які люблять ставити на таких інтерв’ю, а також відповіді на них та додаткові ресурси для підготовки.