🚀💳 Trustee Plus - більше ніж криптогаманець з європейською платіжною карткою. Спробуй 👉
Олександр КузьменкоГроші
19 березня 2024, 12:02
2024-03-19
«Наступні 50 млрд буде зібрати трошки легше». Олег Гороховський розповів про нещодавні оновлення функціонала «Банок» в monobank
Співзасновник monobank Олег Гороховський повідомив, що завдяки функції «Банки» користувачі зібрали вже майже 50 млрд грн. Він також розповів про нові можливості послуги, такі як збереження чужих «Банок».
Співзасновник monobank Олег Гороховський повідомив, що завдяки функції «Банки» користувачі зібрали вже майже 50 млрд грн. Він також розповів про нові можливості послуги, такі як збереження чужих «Банок».
Можливість зберігати чужі «Банки» у своєму акаунті. Для цього потрібно перейти за посиланням в застосунок та натиснути на прапорець.
За словами співзасновника monobank тепер:
«По-перше, тепер усі цікаві вам „Банки“ під рукою, і не треба їх повторно шукати в соцмережах.
По-друге, ви можете постійно моніторити прогрес збору (або навіть вивести його на homescreen-віджет, який ми додали місяць тому).
По-третє, найважливіше — тепер ви можете налаштовувати періодичні відрахування на вибрані Банки. Ми сподіваємося, що це допоможе довготривалим зборам не згасати».
IBAN для «Банок». На думку Гороховського, цю функцію оцінять волонтери, які знають, що збір «можна помножити на два, якщо долучити бізнеси (юросіб)». Юрособи не можуть просто поповнювати «Банку» — їм потрібні реквізити. IBAN відкриває цю можливість.
«Якщо ви зареєстровані у реєстрі волонтерів, то юрособа зможе навіть не платити податки за такий донат. Найімовірніше юрособа попросить вас написати офіційне запрошення приєднатися до збору, тому ви можете шаблон заяви забрати тут або у підтримці», — написав співзасновник monobank.
Фонди отримали змогу відкривати багато зборів одночасно.
Олег Гороховський також анонсував нову функцію, яка з’явиться в найближчих оновленнях — можливість прикріпляти звіт у Банку після її розбиття. Звіт буде доступний за посиланням на розбиту Банку.
«Наступні 50 млрд буде зібрати трошки легше. Нова версія поступово стає доступною усім, якщо ви ще не бачите оновлення, будь ласка, трохи почекайте», — закликав бізнесмен.
Нагадаємо, що раніше він розповідав про «Бойові» — новий спосіб підтримати Збройні Сили України, який з’явиться в закладах, що підтримують застосунок Expirenza.
Айтішник не зміг оплатити житло на Airbnb картками ПриватБанку та monobank. У сервісі йому повідомили про санкції проти українських фінустанов. Що відбувається?
«Моя фінансова мета — накопичити $1 000 000, щоб мати пасивний дохід і жити на нього». Як айтішники витрачають гроші та в що інвестують
Зарплата айтішників в Україні — одна з найвищих. І ІТ-галузь під час війни — єдина галузь, яка зростає, попри війну. А айтішники — серед тих, хто найактивніше підтримують армію. Середній місячний донат айтішника становить 10% від зарплати, або $270. dev.ua вирішив розпитати айтішників, куди вони витрачають гроші й у що інвестують під час війни.