💳 Trustee Plus — твоя персональна картка європейського банку: 3 хвилини і 10 євро 👉
Олександр КузьменкоГаряченьке
25 вересня 2024, 12:41
2024-09-25
Відомий техноблогер Маркус Браунлі випустив власний застосунок для шпалер, який збирає багато приватних даних і має преміумпідписку за ціною Netflix
Популярний технічний оглядач Маркус Браунлі, більш відомий як MHBHD, анонсував свій новий застосунок для шпалер на iOS та Android, який отримав потужну критику від користувачів. Вони пишуть, що якби Браунлі оглядав власний застосунок, то піддав би його нищівній критиці.
«Ви, хлопці, завжди запитували мене, де я беру шпалери. Вони часто були першим запропонованим результатом пошуку [в Google] під моїм ім’ям протягом багатьох років, тож тепер ми зібрали їх усі в одному місці. Воно називається Panels», — сказав блогер під час анонсу застосунку.
Однак користувачі в коментарях на YouTube і на X поспішили розкритикувати цінову політику Panels і збір даних. Багато хто вказував на те, що застосунок використовує занадто багато непотрібних дозволів. Наприклад, він запитує місцеперебування й хоче відстежувати активність користувачів на інших вебсайтах і в інших додатках.
Найбільше критики було спрямовано на ціну додатка. Преміумверсія Panels коштує $11 на місяць, або $50 на рік, що близько на абонентську плату Netflix.
Дехто висміював Браунлі за застосунок, кажучи, що якби він рецензував чийсь інший додаток для шпалер за $50, він був би різким і розкритикував би його.
MHBHD заявив, що вже працює над виправленнями та покращеннями застосунку.
«Перше, що ми робимо, це виправляємо надмірне розкриття даних, про що люди справедливо зауважили. Для уточнення, ми такого ніколи б не попросили…», — заявив техноблогер.
Маркус Браунлі додав, що «почув» критику ціни на преміум у Panels, і зазначив, що команда працюватиме над тим, щоби застосунок їй відповідав.
Заручники соцмереж усе частіше відмовляються від смартфонів на користь кнопкових телефонів. Чому так відбувається?
Кнопкові телефони — новий-старий тренд у сфері зв’язку. Усе частіше від смартфонів, які забирають купу часу, користувачі відмовляються на користь простіших і менш енергомістких кнопкових апаратів. Прості телефони з дуже обмеженим функціоналом, за допомогою яких користувачі можуть здійснювати та приймати дзвінки та SMS-повідомлення, а ще слухати радіо та робити найпростіші фото, були дуже популярними ще наприкінці 90-х років.
Сюзанна Берн, бізнес-оглядачка BBC, спробувала пояснити, чому так відбувається.
dev.ua публікує найважливіші тези з її огляду.
«Зараз техноблогінг за фактом помер». Як живе галузь в умовах війни, і що її чекає далі
Як живе техноблогінг в умовах війни. Чому зараз галузь померла, що можна зробити та чи варто залишити канали українських блогерів російською мовою. Автор каналу TECHNOZON, Володимир Крамаренко, розповів в інтерв’ю Олександру Глущенку для «ПЕРЕГОВОРКИ», що відбувається в галузі, де, як було заведено говорити, гроші гребуть лопатою.
Ми вибрали основне з його оповідання.
Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот
Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі