У липні Міноборони взяло на озброєння вісім нових наземних роботів
Міністерство оборони України кодифікувало та допустило до експлуатації у Збройних силах України вісім нових наземних роботизованих комплексів українського виробництва.
Міністерство оборони України кодифікувало та допустило до експлуатації у Збройних силах України вісім нових наземних роботизованих комплексів українського виробництва.
Міністерство оборони України кодифікувало та допустило до експлуатації у Збройних силах України вісім нових наземних роботизованих комплексів українського виробництва.
Зазначається, що НРК прийняті липні, в здатні виконувати логістичні, спеціальні завдання, евакуйовувати поранених.
«Українські наземні роботи сконструйовані на гусеничних або колісних шасі, обладнані сучасними системами зв’язку та передачі відео. Працюють за різних погодних умов, здатні долати значні дистанції», — відзначили в Міноборони.
В оборонному відомстві повідомили, що з початку 2025 року кодифікували й допустило до експлуатації загалом 40 українських наземних роботизованих комплексів. Минулого року до експлуатації було допущено близько 60 НРК, а у 2023 — 13 наземних дронів.
Минулого тижня стало відомо, що дві українські miltech-компанії, DevDroid та Rovertech, створили новий наземний роботизований комплекс. Розвідувально-ударний Zmiy Droid 12.7 об'єднує платформу «Змій» від Rovertech та бойовий модуль Wolly 12.7 від DevDroid.
У липні Ярослав Філімонов, CEO української компанії Kvertus, що виробляє засоби РЕБ, анонсував запуск серійного виробництва наземного роботизованого комплексу AD BERSERK.
