🚀 Trustee Plus - картка європейського банку і криптогаманець. Встанови додаток 👉
Вікторія ГорбікУвійти в ІТ
6 січня 2024, 12:49
2024-01-06
Досвідчений розробник аргументував, чому слід початківцю погоджуватися на невиправдано малу заробітну плату. Чи згодні айтівці?
Сергій Єрьомін, Javascript Developer і співзасновник інтернатури для початківців в IT, поміркував у Linkedin, чи погоджуватись новачку на зарплату в $200 або іншу невиправдано малу суму. Ось що думають з цього приводу інші айтівці.
Вийти на рівень Middle без практики, м’яко кажучи, складно.
Що обурює айтівців
Які переваги бачать айтівці
Замість висновку
Так, ринок зараз складний і «ввійти в IT» початківцям непросто. У скрутні часи пошуку погодитись на невелику зарплатню може бути виходом, бо в процесі роботи новачок також отримує досвід. Це, звісно, плюс, якщо ці знання релевантні. Frontend/Fullstack-розробник Вадим обґрунтував цю ситуацію в коментарі.
За його словами, перша ЗП має бути такою, щоб покривати базові потреби й не потрібно буде шукати нічні підробітки, щоб знайти гроші. Бо так можна дуже швидко вигоріти та втратити бажання далі розвиватися в даному напрямі.
Професії у геймдеві. Хто такий левел-дизайнер і як ним стати?
Ми продовжуємо нашу рубрику, присвячену професіям у геймдеві. Тема нового матеріалу в ній — левел-дизайн. Його вважають підвидом геймдизайну, але все-таки практично кожна студія хоче окрему людину на позицію левел-дизайнера. Адже у цій спеціальності вистачає своїх нюансів та особливостей.
Розібратися з ними всіма нам допоміг досвідчений левел-дизайнер зі студії Fractured Byte Дмитро Нестеренко. Також він веде свій блог Game Designer Notes про геймдизайн в цілому, в якому розбирає багато цікавих нюансів розробки ігор.