Вікторія ГорбікТаке життя
11 квітня 2023, 19:19
2023-04-11
Зʼявився застосунок Poe, за допомогою якого будь-хто може створити власний чат-бот зі штучним інтелектом
CEO та співзасновник соціального сервісу Quora повідомив у Twitter, що його компанія випустила застосунок Poe, який за допомогою штучного інтелекту дасть змогу будь-кому створити власного бота.
CEO та співзасновник соціального сервісу Quora повідомив у Twitter, що його компанія випустила застосунок Poe, який за допомогою штучного інтелекту дасть змогу будь-кому створити власного бота.
Сервіс створює ботів на основі короткої текстової підказки та наявного бота Claude instant і ChatGPT, який використовується як основа. Наприкінці березня Poe запустили Claude instant, нову безплатну та швидшу модель, яка замінила попередню Claude. Та для «найвищої якості досвіду» радять використати Claude+ за передплатою.
Співзасновник повідомив, що команда окремо розробляє API, який дасть змогу будь-кому розміщувати бота на сервері, яким вони керують, що дасть змогу створювати складніші боти.
Щоб долучитись до бета-тестування, потрібно надіслати запит на пошту [email protected].
Адам надав перелік кілька створених ними ботів як приклад:
Усі боти Poe UI працюють і синхронізуються на всіх пристроях, включно з iOS, настільним інтернетом і мобільним інтернетом на Android. Крім того, кожен новий бот отримує URL-адресу.
Як нейромережі бачать вільну та незалежну Україну? Тест dev.ua
Нейронні мережі для генерації зображень бачать світ по-своєму, їхню логіку зрозуміти часом зовсім неможливо. Але таки хочеться. На честь Дня Незалежності України редакція dev.ua вирішила провести невеликий експеримент.
Ми задали чотирьом різним нейронним мережам п’ять однакових запитів: «прапор України», «День Незалежності України», «український Крим», «перемога України» та «українці». Отриманими результатами ми ділимося з вами нижче.
У TikTok тепер можна генерувати фон за допомогою нейромережі. Ми протестували її та ділимося результатами
У TikTok з’явилася нова функція «Розумний фон». З її допомогою як фон для тіктоків можна підставляти згенеровані нейромережею зображення. Редакція dev.ua протестувала цю технологію і ділиться своїми враженнями.