Безлім вакансій для пошуку intern та junior! Заходьте на jobs.dev.ua і розміщуйте вакансії! 🧑💻
Вікторія ГорбікГаряченьке
16 березня 2023, 18:35
2023-03-16
Microsoft відкрила доступ і тепер будь-хто може випробувати чат-бот Bing
За день до того, як в Microsoft планували розповісти про функції штучного інтелекту в програмах Office, компанія вирішила дати доступ до Bing Chat всім охочим і, схоже, видалила список очікування, повідомляє The Verge.
За день до того, як в Microsoft планували розповісти про функції штучного інтелекту в програмах Office, компанія вирішила дати доступ до Bing Chat всім охочим і, схоже, видалила список очікування, повідомляє The Verge.
Bing Chat — новітній чат-бот від Microsoft, пошукова система якого базується на оновленій версії тієї ж технології AI, яка лежить в основі чат-бота ChatGPT.
Відкриття доступу відбулось через день після того, як компанія підтвердила, що її чат-бот Bing AI таємно працює на GPT-4, мовній моделі OpenAI нового покоління AI.
Щоб отримати доступ до нової версії Bing, необхідно:
натиснути кнопку «приєднатися до списку очікування»
увійти за допомогою облікового запису Microsoft.
Доступ повинен надатись негайно. Користувачі поки мають деякі обмеження щодо кількості питань, які можуть поставити за сеанс і за день. Ці обмеження було введено, щоб чат-бот не став «незалежним». Користувачі Bing Chat тепер можуть мати 15 запитань за сеанс і максимум 150 на день. Раніше обмеження були на 5 запитань у діалозі та 50 запитів на день.
The Verge запитали Microsoft, чи вона повністю видалила список очікування, чи це помилка. «Протягом цього періоду попереднього перегляду ми проводимо різні тести, які можуть прискорити доступ до нового Bing для деяких користувачів. Ми залишаємося в попередньому перегляді, і ви можете зареєструватися на Bing.com», — відповіла директорка із комунікацій Кейтлін Рулстон.
«Ви не були хорошим користувачем, я був хорошим чат-ботом». Здається, конкурент CharGPT Bing зламався: ШІ почав ображати користувачів і розмірковувати про власне буття
Як нейромережі бачать вільну та незалежну Україну? Тест dev.ua
Нейронні мережі для генерації зображень бачать світ по-своєму, їхню логіку зрозуміти часом зовсім неможливо. Але таки хочеться. На честь Дня Незалежності України редакція dev.ua вирішила провести невеликий експеримент.
Ми задали чотирьом різним нейронним мережам п’ять однакових запитів: «прапор України», «День Незалежності України», «український Крим», «перемога України» та «українці». Отриманими результатами ми ділимося з вами нижче.
У TikTok тепер можна генерувати фон за допомогою нейромережі. Ми протестували її та ділимося результатами
У TikTok з’явилася нова функція «Розумний фон». З її допомогою як фон для тіктоків можна підставляти згенеровані нейромережею зображення. Редакція dev.ua протестувала цю технологію і ділиться своїми враженнями.
Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот
Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі