Вікторія ГорбікСтартап
11 квітня 2023, 11:41
2023-04-11
«Метавсесвіт — це красивий брендинг слова геймінг».
5 цікавих висновків топів Reface
Інтервʼю українських стартаперів, розробників застосунку, який потрапив у топи App Store, Івана Алцибєєва (CPO та співзасновник) та Антона Воловика (COO), нових гендиректорів з Reface опубліковала LigaTech.
Інтервʼю українських стартаперів, розробників застосунку, який потрапив у топи App Store, Івана Алцибєєва (CPO та співзасновник) та Антона Воловика (COO), нових гендиректорів з Reface опубліковала LigaTech.
Ми зібрали 5 найважливіших висновків стартаперів.
Про переваги
Найважливішим топи вважають не свій застосунок чи певну технологію, а власну інфраструктуру, яка дає змогу швидко взяти будь-яку нейромережу, розкласти її на частини та зробити доступною для мільйонів користувачів: «Це наше ноу-хау і технологічна перевага, про яку ми рідко кажемо».
Іван Алцибєєв та Антон Воловик (Фото Reface)
Про авторські права
Для навчання власних нейромереж в Reface ніколи не беруть те, що може якимось чином порушити авторські права. Для свого останнього продукту — сервісу створення аватарів — команда використовувала відкрите рішення, яке вже було натреноване на великій кількості облич.
У Reface не вважають штучний інтелект загрозою для кіноіндустрії, швидше навпаки. Люди, які використовують ШІ, можуть замінити тих людей, які не хочуть це робити.
«Це демократизує індустрію, буде ще більше людей, які випускають класні контентні речі», — каже Іван.
Про метавсесвіт
Всередині Reface є думка, що термін метавсесвіт — це красивий брендинг слова геймінг.
Про фінансову стабільність
Зароблених коштів компанії вистачає на операційну діяльність, інвестування в нові технології та розроблення нових продуктів. «Навіть в контексті загальної рецесії ми себе почуваємо дуже комфортно і стабільно з цього погляду», — говорить Іван. Наразі засновники не хочуть продавати Reface, а планують побудувати велику продуктову компанію у сфері генеративного штучного інтелекту з України.
Вас також кусають комарі? Розповідаємо про пристрій від українських стартаперів, який може цьому зарадити
Як зауважив нещодавно один військовий, якой побажав залишитись невідомим, орки, може, й не поцілять, а комарі точно зʼїдять. І від них потерпають зараз багато українців.
Позбавитись від комарів назавжди ефективно й екологічно допоможе гаджет Mosqitter. Цей стартап заснували дві українки — Анастасія Романова та Ольга Дьячук.
Ми вирішили нагадати, що може Mosqitter, про принципи його роботи та особливості, на злобу дня.
(текст від 21 жовтня 2021 року)
Кнопка здоров'я. Українці розробили систему, яка рятує пацієнтів стаціонару від смерті. Вони - переможці IT Arena Lviv 2022
Медичний психолог, який переїхав в Україну з Москви в 2014 році, Іван Осадчий, придумав систему, яка допомагає медсестрі і пацієнтові не втратити один одного в стаціонарі. Його стартап knopka вже працює в декількох лікарнях понад три роки не лише в Україні, а й у Польщі.
Повторюємо історію стартапу-переможця IT Arena Lviv 2022. Текст від 28 вересня 2022 року.