Вікторія ГорбікТаке життя
22 лютого 2023, 15:15
2023-02-22
Reply.io запустили сервіс на основі штучного інтелекту, який генерує тексти для бізнес-розсилок
Reply.io запустив інструмент «Magic Sequence», який генерує листи та повторні повідомлення, у разі відсутності відповіді для бізнес-розсилок, на основі штучного інтелекту.
Reply.io запустив інструмент «Magic Sequence», який генерує листи та повторні повідомлення, у разі відсутності відповіді для бізнес-розсилок, на основі штучного інтелекту.
Інструмент працює на основі алгоритмів GPT-3, алгоритму обробки та генерації текстових повідомлень на основі машинного навчання.
Щоб отримати доступ до нової функції, користувачам платформи необхідно увімкнути в особистому кабінеті можливість тестування нових продуктів.
Скрін Reply.io
Перше повідомлення створюється автоматично, як і наступні, відштовхуючись від короткого опису пропозиції та цілей відправника. Всі згенеровані тексти можна відредагувати.
Скрін Reply.io
Крім того, інструмент дозволяє створювати повідомлення для різних каналів (електронної пошти, SMS, LinkedIn). Також інструмент пропонує найбільш релевантні канали для розсилки.
Скрін Reply.io
Magic Sequence призначений для менеджерів з продажів, рекрутерів, піарників, агенцій та інших, хто потребує посилання холодних листів, які мають виглядати як звичайний лист від людини та потрапляти в inbox, а не у відділ із маркетинговими розсилками.
Скрін Reply.io
Перші 14 днів інструмент можна тестувати безплатно.
Раніше Reply.io запустив сортування відповідей від клієнтів, для швидкого відокремлення зацікавлених повідомлень, скорінга тексту за вірогідністю відповіді, AI-помічника для покращення текстів в реальному часі.
У планах на 2023 рік у Reply, крім роботи над новими продуктами, новий інструмент, який може автоматично відповідати на електронні листи.
«Важаю, що англійську мову треба зробити другою національною». Співзасновник Preply Кирило Бігай про інвестицію в $50 млн, війну, українське IT та погляд інвесторів на Україну
Як нейромережі бачать вільну та незалежну Україну? Тест dev.ua
Нейронні мережі для генерації зображень бачать світ по-своєму, їхню логіку зрозуміти часом зовсім неможливо. Але таки хочеться. На честь Дня Незалежності України редакція dev.ua вирішила провести невеликий експеримент.
Ми задали чотирьом різним нейронним мережам п’ять однакових запитів: «прапор України», «День Незалежності України», «український Крим», «перемога України» та «українці». Отриманими результатами ми ділимося з вами нижче.
У TikTok тепер можна генерувати фон за допомогою нейромережі. Ми протестували її та ділимося результатами
У TikTok з’явилася нова функція «Розумний фон». З її допомогою як фон для тіктоків можна підставляти згенеровані нейромережею зображення. Редакція dev.ua протестувала цю технологію і ділиться своїми враженнями.
Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот
Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі