😍 Спробуй Новий Trustee Plus на дотик - твій криптогаманець і платіжна картка тут 👉
Наталя ХандусенкоСтартап
24 лютого 2025, 13:42
2025-02-24
Двоє братів-айтівців запустили застосунок з ШІ-помічниками, які забезпечують супровід пацієнтів до й після візиту до лікаря: як працює Sympto.me
Брати з Маріуполя Сергій та Дмитро Сергєєви запустили мобільний застосунок Sympto.me. Об'єднавши в команді айтівців, лікарів та психологів, почали працювати над проєктом у 2022 році. У травні 2024-го застосунок вийшов в реліз, який наразі має близько 11 000 користувачів (пацієнтів) і понад 250 медиків.
Брати з Маріуполя Сергій та Дмитро Сергєєви запустили мобільний застосунок Sympto.me. Об'єднавши в команді айтівців, лікарів та психологів, почали працювати над проєктом у 2022 році. У травні 2024-го застосунок вийшов в реліз, який наразі має близько 11 000 користувачів (пацієнтів) і понад 250 медиків.
До цього засновники стартапу вже мали досвід реалізації технологічних медичних проєктів, зокрема, медичний чат-бот «Марта», який став основою для створення Sympto.me, пише Vector.
Як працює Sympto.me
Sympto.me — мобільний застосунок, що використовує ШІ-аватарів для взаємодії з користувачами. Він забезпечує супровід пацієнта до та після візиту до лікаря, допомагає оцінити симптоми, надає рекомендації та роз’яснення, а також допомагає в управлінні психологічним станом. У напряму психологічної підтримки застосунок пропонує тести, техніки самоконтролю. Все це побудовано на алгоритмах, розроблених лікарями-практиками та психологами.
Застосунок не ставить діагнози та не замінює лікаря або психолога, — а є його асистентом, але він може перевірити симптоми у дорослих і дітей, дізнавшись їхню можливу причину та подальші кроки. Якщо ситуація потребує уваги фахівця, сервіс про це повідомить і підкаже як полегшити симптоми до візиту до нього, а вся зібрана інформація надсилається лікарю пацієнта.
Sympto.me працює за моделлю підписки. Передбачений безплатний тестовий період для оцінки ефективності використання сервісу.
Фінансування та плани
Стартап вже отримав два гранти: у 2023 році 20 000 євро у межах акселераційної програми Act to Support від Фонду Східна Європа та минулого року $30 000 як один із переможців Open Data Accelerator.
У планах вийти на ринок Великобританії, розширити сегмент B2B в Україні та покращення застосунку.
Компанія SUITSME випустила застосунок FABU для підтримки жіночого ментального добробуту. Він дає змогу одягати віртуальну модель відповідно до свого стану
Вас також кусають комарі? Розповідаємо про пристрій від українських стартаперів, який може цьому зарадити
Як зауважив нещодавно один військовий, якой побажав залишитись невідомим, орки, може, й не поцілять, а комарі точно зʼїдять. І від них потерпають зараз багато українців.
Позбавитись від комарів назавжди ефективно й екологічно допоможе гаджет Mosqitter. Цей стартап заснували дві українки — Анастасія Романова та Ольга Дьячук.
Ми вирішили нагадати, що може Mosqitter, про принципи його роботи та особливості, на злобу дня.
(текст від 21 жовтня 2021 року)
Кнопка здоров'я. Українці розробили систему, яка рятує пацієнтів стаціонару від смерті. Вони - переможці IT Arena Lviv 2022
Медичний психолог, який переїхав в Україну з Москви в 2014 році, Іван Осадчий, придумав систему, яка допомагає медсестрі і пацієнтові не втратити один одного в стаціонарі. Його стартап knopka вже працює в декількох лікарнях понад три роки не лише в Україні, а й у Польщі.
Повторюємо історію стартапу-переможця IT Arena Lviv 2022. Текст від 28 вересня 2022 року.