UNIT.City — місце, де люди працюють... КРАЩЕ! Обирай свій простір просто зараз 👉
Олександр КузьменкоШІ
31 жовтня 2025, 16:57
2025-10-31
Тім Кук тизерить нові моделі штучного інтелекту в Apple Intelligence
CEO Apple Тім Кук заявив, що компанія планує інтегрувати більше сторонніх інструментів ШІ у свої операційні системи. Apple вже додала ChatGPT в Siri й за чутками працює над ще кількома інтеграціями.
CEO Apple Тім Кук заявив, що компанія планує інтегрувати більше сторонніх інструментів ШІ у свої операційні системи. Apple вже додала ChatGPT в Siri й за чутками працює над ще кількома інтеграціями.
«Наша мета — з часом інтегруватися з більшою кількістю людей», — сказав Кук. Інсайдери повідомляють, що Apple працює над інтеграцією Google Gemini й співпрацею з Anthropic і Perplexity. Про це пише The Verge.
Старший віцепрезидент Apple з програмного забезпечення Крейг Федерігі минулого року заявив, що компанія «може розраховувати на інтеграцію з різними моделями, такими як Google Gemini, у майбутньому».
Apple «досягає значного прогресу» в роботі над Siri, сказав Тім Кук і не виключив, що мова може йти про придбання компаній, що займаються штучним інтелектом. «Ми відкриті до злиттів і поглинань, якщо вважаємо, що це сприятиме реалізації нашого плану», — сказав очільник Apple.
Навіть після випуску iPhone 17 минулого місяця Apple ще не реалізувала свої плани щодо штучного інтелекту, який повинен забезпечити покращення роботи Siri на всіх її пристроях.
Співзасновник Apple Стів Возняк разом з «хрещеними батьками ШІ» та ще сотнями публічних осіб підписали документ щодо заборони «суперінтелекту». Проти чого вони виступають