💳 Trustee Plus — твоя персональна картка європейського банку: 3 хвилини і 10 євро 👉
Марія БровінськаСтартап
9 вересня 2023, 09:37
2023-09-09
Українські брати-стартапери створили новий проєкт AISDR - сервіс автоматизуватиме продажі за допомогою ШІ
Брати Юрій та Олег Заремби, які у 2017 році заснували стартап Axdraft, оголосили що покидають компанію та запускають новий проект AISDR — сервіс для автоматизації продажів з використанням генеративного штучного інтелекту.
Нагадаємо, брати Юрій та Олег Заремби у 2017 році заснували стартап Axdraft, який надає послуги з автоматизації юридичних документів. У квітні 2019 року AxDraft залучив $1,1 млн інвестицій. У рамках раунду проєкт оцінили у $10 млн.
У грудні 2020 року AXDRAFT продали міжнародній legaltech-компанії Onit. Після продажу Юрій Заремба залишався у стартапі на посаді Генерального менеджера. Проте тепер брати вирішили залишити стартап, щоб почати новий проєкт.
«Після майже 6 років в AXDRAFT ми з Олег Заремба йдемо і починаємо нову компанію — AISDR», — написв Юрій.
Він пояснив, що AiSDR використовує генеративний штучний інтелект для автоматизації продажів. «Наше програмне забезпечення пише і надсилає листи потенційним клієнтам від вашого імені і коли вони відповідають — автоматично переписується з ними і бронює зустріч для вас», — зазначив Заремба.
На думку Юрія, генеративний штучний інтелект змінить все в нашому житті протягом наступної декади, тому він вирішив бути частиною цих змін, а не спостерігачем.
«Якщо ви стартап чи сервісна компанія, яка хоче масштабувати продажі швидко — AiSDR може допомогти і я буду радий провести демо для вас і розповісти вам більше. Ось посилання для бронювання: https://calendly.com/aisdr-intro/demo», — повідомив Юрій.
Вас також кусають комарі? Розповідаємо про пристрій від українських стартаперів, який може цьому зарадити
Як зауважив нещодавно один військовий, якой побажав залишитись невідомим, орки, може, й не поцілять, а комарі точно зʼїдять. І від них потерпають зараз багато українців.
Позбавитись від комарів назавжди ефективно й екологічно допоможе гаджет Mosqitter. Цей стартап заснували дві українки — Анастасія Романова та Ольга Дьячук.
Ми вирішили нагадати, що може Mosqitter, про принципи його роботи та особливості, на злобу дня.
(текст від 21 жовтня 2021 року)
Кнопка здоров'я. Українці розробили систему, яка рятує пацієнтів стаціонару від смерті. Вони - переможці IT Arena Lviv 2022
Медичний психолог, який переїхав в Україну з Москви в 2014 році, Іван Осадчий, придумав систему, яка допомагає медсестрі і пацієнтові не втратити один одного в стаціонарі. Його стартап knopka вже працює в декількох лікарнях понад три роки не лише в Україні, а й у Польщі.
Повторюємо історію стартапу-переможця IT Arena Lviv 2022. Текст від 28 вересня 2022 року.