💳 Trustee Plus — твоя персональна картка європейського банку: 3 хвилини і 10 євро 👉
Олександр КузьменкоСтартап
20 вересня 2023, 10:00
2023-09-20
Український стартап Mosqitter залучив $200 000 від Angel One. Пристрої компанії відлякували комарів на саміті G-20 в Індії
Українська компанія Mosqitter, яка виробляє технологічні засоби проти комарів, залучила інвестиції від Angel One Fund — венчурного фонду Українського Католицького Університету.
Про це повідомило видання AIN.UA. Стартапу вдалося отримати $200 000 від львівського Angel One Fund, який займав 5 місце в рейтингу українських фондів 2022-23. Mosqitter став четвертою інвестицією фонду, перші три — Zeely, Rozmova та GO TO-U.
У компанії також розповіли, що їм вдалося реалізувати 1000 пристроїв, 20 з низ були використані на саміті G20, що проходив 9–10 вересня в Індії.
Mosqitter засновували дві українки — Анастасія Романова та Ольга Дьячук. Стартап виробляє стаціонарні установки чорного кольору, призначені для відкритого простору. Вони компонують чотири параметри (світло, тепло, запах шкіри й дихання) й імітують людину, що приваблює самок комара. Комарів, які підлетіли, установка засмоктує всередину, де вони висихають.
Висохлих всередині установки комарів можна використовувати як корм для жаб, птахів та інших.
Нагадаємо, що на ІТ Arena у Львові у 2021 році Mosqitter завоював перше місце і чек на $20 000.
Вас також кусають комарі? Розповідаємо про пристрій від українських стартаперів, який може цьому зарадити
Як зауважив нещодавно один військовий, якой побажав залишитись невідомим, орки, може, й не поцілять, а комарі точно зʼїдять. І від них потерпають зараз багато українців.
Позбавитись від комарів назавжди ефективно й екологічно допоможе гаджет Mosqitter. Цей стартап заснували дві українки — Анастасія Романова та Ольга Дьячук.
Ми вирішили нагадати, що може Mosqitter, про принципи його роботи та особливості, на злобу дня.
(текст від 21 жовтня 2021 року)
Кнопка здоров'я. Українці розробили систему, яка рятує пацієнтів стаціонару від смерті. Вони - переможці IT Arena Lviv 2022
Медичний психолог, який переїхав в Україну з Москви в 2014 році, Іван Осадчий, придумав систему, яка допомагає медсестрі і пацієнтові не втратити один одного в стаціонарі. Його стартап knopka вже працює в декількох лікарнях понад три роки не лише в Україні, а й у Польщі.
Повторюємо історію стартапу-переможця IT Arena Lviv 2022. Текст від 28 вересня 2022 року.