💳 Trustee Plus — твоя персональна картка європейського банку: 3 хвилини і 10 євро 👉
Олексій ДзюбаСтартап
1 жовтня 2023, 15:25
2023-10-01
«В 2024-му році готові до запуску пілотного проєкту на ринку». Український Aspichi через VR допомагає пацієнтам з ментальними проблемами: ось як це працює
Півроку тому український стартап Aspichi підняв $500 000 від SMRK, співвласником якого є CEO MacPaw Олександр Косован. Стартап працює над VR для медицини, зокрема, ментального здоров’я. Нам вдалося поспілкуватися з Юлією, акаунт-менеджеркою Aspichi під час IT-конференції IT Arena у Львові. Ось на чому сьогодні зосередився стартап.
Ми називаємо це віртуальний асистент. На даному етапі це такий допоміжний інструмент для психотерапевтії. Щоб психотерапевт міг допомогти більшій кількості людей. Ми робимо такі послуги більш доступними, тому що не всі люди відкриті до того, щоб визнавати, що їм потрібна допомога.
В Україні ми не маємо сьогодні монітезації. Скільки продукт коштує для клінік — це комерційна таємниця. В деяких медичних центрах майже на постійній основі є представники нашої компанії, які допомагають терапевтам користуватися VR-окулярами. Наші клієнти — це клініки ментального здоров’я. Це можуть бути клініки, які працюють на регулярній основі, але також ті, які займаються реабілітацією.
Про девайс з віртуальним асистентом
Ми використовуємо спеціальні окуляри, які розробила компанія Meta. Чекаємо наразі на третю версію, тому що це теж грає певну роль. Зараз ми додаємо до роботи ряд нейронних мереж. Це для того, щоб більше автоматизувати процеси. Різним пацієнтам подобаються різні практики. Комусь сподобається море, комусь гори чи водоспади. Такі речі в залежності від потреб людини будуть генеруватися автоматично і відбиратися. Поки що система не розуміє, що вам подобається. Вирішення такого питання — глобальне завдання.
Про інвестиції
Інвестиції в $500 000, про які ми оголосили півроку тому, вклали в розробку, дослідження, роботу наших спеціалістів, зокрема, нашого інженерного департаменту. А також в роботу нашого психологічного департаменту та відеодепартаменту. Зараз маємо 25 фахівців в команді. Також співпрацюємо з консультантами в США та part-time спеціалістів.
Наш стартап вже приносить користь пацієнтам і ми маємо позитивний фідбек.
У 18 років «захантив» SoftServe, у 21 — відкрив власну компанію. Історія львівського IT-вундеркінда
Гліб Щур — випускник кафедри систем штучного інтелекту НУ «Львівська політехніка». На молодших курсах його запросила на роботу IT-компанія SoftServe, де він працював майже 3 роки розробником у R&D-відділі. А вже у 2021 році Гліб заснував власну компанію та став CSO у 21 рік. Розповідаємо історію львівського «самородка».
Стань Залізною людиною чи Білосніжкою. Українські стартапери розробили сервіс, що перетворює людей на аватари
Випускник економічного факультету Києво-Могилянської академії Олег Дрижак вже рік працює над тим, щоб життя в соцмережах була веселішим, а контент якіснішим. Він і команда однодумців розробляють платформу MANNA, яка допомагає користувачам спільно створювати унікальний AR/VR-контент з аватарами. Олег — фаундер і CEO стартапа, а його сервіс допомагає зануритися у світ комп’ютерної графіки в режимі реального часу і призначений для контентмейкеров, аніматорів, геймерів, артистів і соцмедіа користувачів.
Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот
Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі
Особисто я вважаю, що краще купувати звичайні класичні окуляри. Для чого взагалі потрібні ці вр окуляри? Зараз і так хватає багато різних гаджетів. До речі, можу порекомендувати вам чудовий сайт https://tochnooptyka.com.ua/sontsezakhysni-okuliary/
Особисто я вважаю, що краще купувати звичайні класичні окуляри. Для чого взагалі потрібні ці вр окуляри? Зараз і так хватає багато різних гаджетів. До речі, можу порекомендувати вам чудовий сайт https://tochnooptyka.com.ua/sontsezakhysni-okuliary/