Олександр КузьменкоДомени
12 березня 2024, 18:32
2024-03-12
Компанія JM Bullion, яка володіє доменом Silver.com, тепер придбала ще й дорогоцінний Gold.com. Обидві адреси недоступні в Україні через «санкції США»
Американська компанія JM Bullion, яка торгує дорогоцінними металами, придбала домен Gold.com. Як і Silver.com, він редіректить на сайт jmbullion.com, який, однак, недоступний в Україні.
Про своє нове придбання JM Bullion повідомила у пресрелізі. Як зазначає портал DomainInvesting, Gold.com був зареєстрований в режимі конфіденційності Whois, тому невідомо, хто саме продав доменне ім’я. Після цієї покупки JM Bullion володіє Gold.com і Silver.com.
«Придбання домену gold.com є значною інвестицією в нашу стратегію зростання, спрямовану на прямий зв’язок зі споживачами, — сказав генеральний директор JMB Роберт Пачеллі (Robert Pacelli).
Він зазначив, що домен gold.com має широку глобальну популярність і є надзвичайно універсальним активом, який буде включений в довгострокову стратегію компанії. «Домени, що складаються з одного слова, мають високий попит через їхній дефіцит, а переваги таких доменів включають миттєву впізнаваність бренда та підвищену конкурентоспроможність на ринку», — зазначив Пачеллі.
За його словами, нагода придбати актив, що визначає категорію, випадає нечасто. CEO JM Bullion також повідомив, що трафік з gold.com наразі перенаправляється на сайт JMB, що «забезпечує відвідувачам безперешкодний доступ до широкого спектра продуктів і послуг компанії».
Однак із цим можуть не погодитися користувачі з України, які при спробі зайти на сайти jmbullion.com, так само як і на Gold.com чи Silver.com, бачать темний екран із коротким повідомленням.
«Нам дуже шкода. Gold.com недоступний у вашому регіоні. Ми зобов’язані дотримуватися законів США про санкції, які обмежують використання нашого сайту в певних юрисдикціях і регіонах», — ідеться в ньому.
dev.ua звернувся до JM Bullion із проханням прокоментувати ситуацію й отримав шаблонну відповідь.
«На жаль, міжнародна доставка наразі недоступна. Наші можливості доставки обмежені внутрішніми замовленнями в межах Сполучених Штатів і доставкою до абонентських скриньок APO. Відповідно, на наших платформах існують певні обмеження щодо розміщення замовлень за межами США. Ми щиро перепрошуємо за будь-які незручності, які це може спричинити», — йдеться в коментарі JM Bullion.
Хай там як, але JMB отримали значущий домен, що визначає галузь. Існує багато компаній, які працюють у сфері торгівлі золотом, але JM Bullion зараз контролює найкраще доменне ім’я у всій цій вертикалі.
«Це була одна з найбільш значущих і важливих доменних транзакцій, які я супроводжував за 28 років мого консультування щодо доменів преміумкласу, — сказав брокер Gold.com Ендрю Міллер з ATM Holdings
Ціна придбання в пресрелізі не повідомляється. Оскільки A-Mark Precious Metals котирується на NASDAQ, існує ймовірність, що компанія повідомить ціну придбання в майбутньому звіті до Комісії з цінних паперів і бірж.
«Моя фінансова мета — накопичити $1 000 000, щоб мати пасивний дохід і жити на нього». Як айтішники витрачають гроші та в що інвестують
Зарплата айтішників в Україні — одна з найвищих. І ІТ-галузь під час війни — єдина галузь, яка зростає, попри війну. А айтішники — серед тих, хто найактивніше підтримують армію. Середній місячний донат айтішника становить 10% від зарплати, або $270. dev.ua вирішив розпитати айтішників, куди вони витрачають гроші й у що інвестують під час війни.