«Скину донат 500 грн за стартап-ідею. Нещодавно я потрапив на Mission Possible — одну з найкращих програм для стартапів. До цього я 3,5 місяці працював над стартапом, але відмовився від ідеї через два тижні програми. Тепер шукаю нові напрями. Мені важливо залучити мою сильну сторону — створення AI-агентів, які автономно працюють із базами даних і виконують завдання end-to-end. Тож якщо у вас є ідеї про завдання, які можна вирішити за допомогою AI-агентів — буду радий поспілкуватися (до 20 хв)», — зазначив чоловік.
Він також описав профіль потенційних співрозмовників, з якими готовий вести діалог: «Мене цікавлять люди, які: працюють у логістиці, e-commerce, fintech або продуктовій IT-компанії (20–250 людей), займають топпозицію (Founder, C-level, Product owner/Manager або схожі. Зі своєї сторони зроблю донат 500 грн».
Олексій залишив і свої контакти для зв’язку: @oleksii_liaskovskyi в Telegram або Linkedin/
«А за будь-який комент до цього посту скину best practises по роботі з LLM, які випрацював за роки досвіду в AI (тільки додайтесь в конекшни)», — пообіцяв чоловік.
Його допис уже зібрав 40 коментарів. Утім, серед них — чимало обурених реплік айтівців на кшталт «хто віддасть робочу ідею за 500 грн», а також поради звернутися за ідеями до AI.
Устройство от украинских стартаперов может побороть комаров навсегда. Что такое Mosqitter и как он работает
Как заметил недавно один военный, который пожелал остаться неизвестным, орки, может, и не попадут, а комары точно съедят. И от них страдают сейчас многие украинцы.
Избавиться от комаров навсегда эффективно и экологически поможет гаджет Mosqitter. Этот стартап основали две украинки Анастасия Романова и Ольга Дьячук.
Мы решили напомнить, что может Mosqitter, о принципах его работы и особенностях на злобу дня.
(текст от 21 октября 2021 года)
Кнопка здоровья. Украинцы разработали систему, спасающую пациентов стационара от смерти. Они — победители IT Arena Lviv 2022
Медицинский психолог, переехавший в Украину из Москвы в 2014 году, Иван Осадчий придумал систему, помогающую медсестре и пациенту не потерять друг друга в стационаре. Его стартап knopka уже работает в нескольких больницах уже более трех лет не только в Украине, но и в Польше.
Повторяем историю стартапа-победителя IT Arena Lviv 2022. Текст от 28 сентября 2022 года.