💳 Trustee Plus — твоя персональна картка європейського банку: 3 хвилини і 10 євро 👉
Олександр КузьменкоCтартап
24 сентября 2024, 17:04
2024-09-24
Стало відомо, які стартапи представлять Україну на цьогорічному TechCrunch Disrupt
У Міністерстві цифрової трансформації України повідомили про результати відбору 12 українських техкомпаній, які поїдуть на відому конференцію TechCrunch Disrupt 2024 в Сан-Франциско.
Цьогоріч TechCrunch Disrupt пройде з 28 до 30 жовтня. Конференцію щорічно її відвідує приблизно 10 000 учасників, серед яких є світові технологічні лідери, засновники стартапів та інвестори.
Організатори відібрали 12 компаній, які покажуть презентують свої продукти у складі національної делегації.
Хто поїде від України на TechCrunch Disrupt 2024
Haiqu. Deeptech-стартап, який створює софт для квантових комп’ютерів. На початку 2023 року його заснували Микола Максименко, колишній віцепрезидент з R&D української IT-компанії SoftServe, та Річард Гіван, який раніше працював у Mitsubishi Electric. У квітні він став одним з 11 найперспективніших квантових стартапів Європи на думку венчурних інвесторів.
Clearly. ШІ-платформа для покращення психічного здоров’я, що ефективно з'єднує психотерапевтів з клієнтами. В червні вона отримала грант на $100 тисяч від Google.
xTiles. Диджитал-блокнот, який містить вебплатформу та застосунок, українська альтернатива Notion. Це багатоярусний «діджитал-блокнот», який складається з вебплатформи та застосунку. Фаундер проєкту — Максим Кучур, власник аутсорсингової компанії та стартапер з 7-річним стажем. xTiles був одним з учасників тогорічної IT Arena у Львові.
Stack Booster. Рішення, що автоматизує та оптимізує керування хмарними інфраструктурами.
effie. ШІ-платформа для управління стратегіями продажу й маркетингу в магазинах.
Esper Bionics. Стартап створює біонічні протези з використанням ШІ. У червні цього року стало відомо, що компанія, яка створює біопротези, зокрема, і для українських воїнів, закрила черговий раунд інвестицій на $5 млн і планує розширення виробництва.
Promova. Персоналізована платформа для вивчення іноземних мов. Минулого року українські користувачі отримали безплатний Premium-доступ до Promova, платформи для вивчення мов, зокрема англійської всіх рівнів — від початкового до високого. Платформа стала частиною національної програми Future Perfect.
LetsData. ШІ-рішення прогнозує комунікаційні ризики й можливості та допомагає організаціям протистояти інформаційним загрозам. Стартап запустили в червні 2022 року Андрій Кусий і Ксенія Ілюк. Основний продукт LetsData — «радар», що моніторить ЗМІ й соцмережі, знаходить інформаційні кампанії, оцінює рівень загрози й надсилає попередження клієнтам.
Wantent. ШІ-платформа аналізує реакцію аудиторії на відеоконтент та вимірює залученість глядачів під час перегляду. Взимку 2024 року dev.ua поговорив з CEO стартапу Олексієм Шалденком, про те, на якому етапі зараз стартап, який став одним з тих, хто отримав фінансування від Google, українських янголів і фондів, а скоро планує стати «єдинорогом».
Mantis Analytics. ШІ-платформа, яка у режимі реального часу обробляє тисячі повідомлень та гігабайти даних зі ЗМІ, соцмереж, інформаційних платформ і компонує це на інтерактивній мапі. Нещодавно стало відомо, що стартап отримає $240 000 інвестицій від фонду співзасновників Uklon «Незламні».
Deus Robotics. ШІ-платформа об'єднує логістичних роботів у єдину систему, оптимізуючи роботу складу. Вона вже автоматизує потужності «Нової пошти» і готується вийти з пілотним проєктом у Великій Британії. За словами засновника Павла Пікуліна, назва стартапу натхненна серією кіберпанкових ігор Deus Ex.
Устройство от украинских стартаперов может побороть комаров навсегда. Что такое Mosqitter и как он работает
Как заметил недавно один военный, который пожелал остаться неизвестным, орки, может, и не попадут, а комары точно съедят. И от них страдают сейчас многие украинцы.
Избавиться от комаров навсегда эффективно и экологически поможет гаджет Mosqitter. Этот стартап основали две украинки Анастасия Романова и Ольга Дьячук.
Мы решили напомнить, что может Mosqitter, о принципах его работы и особенностях на злобу дня.
(текст от 21 октября 2021 года)