💰 Хочеш вільно розраховуватись криптою? Trustee Plus - криптогаманець і платіжна картка 💳👉
Олександр КузьменкоGameDev
8 октября 2024, 09:54
2024-10-08
Організатори онлайн-фестивалю українських інді-ігор у розробці Indie Cup Ukraine’24 почали приймання заявок
Команда GTP Media оголосила про початок приймання заявок на Indie Cup Ukraine’24. Це третій щорічний фестиваль ігор від українських інді-розробників, що ще не вийшли в реліз.
Участь в Indie Cup є безплатною, всі активності відбуватимуться в онлайн-форматі. Під час конкурсної програми учасники фестивалю матимуть змогу презентувати свою гру експертному журі, до складу якого увійдуть розробники, журналісти та стримери з усього світу.
«Попри війну, українських інді-ігор стає все більше, що ми й хочемо проілюструвати нашим фестивалем. Торік ми зібрали 73 проєкти, цього — очікуємо навіть більше», — зазначають в GTP Media.
Indie Cup Ukraine’24 відбудеться у благодійному форматі. Під час фестивалю організатори планують зібрати кошти для підтримки ЗСУ, до чого залучать як учасників фестивалю, так і великі українські геймдев-компанії.
Фестивалі Indie Cup для українських розробників є частиною ініціативи Ukrainian Games, створеної командою GTP Media у 2022 році для підтримки ігрової індустрії України. Учасники Indie Cup Ukraine’24 автоматично отримують запрошення на Ukrainian Games Festival 2025 у Steam, що також відбувається в межах Ukrainian Games.
Переможцями попереднього Indie Cup Ukraine стали Oberty, Hollow Home, Blessed Burden і Through the Nightmares.
Як подати свій проєкт на Indie Cup Ukraine’24
Приймання заявок триває з 7 жовтня до 3 листопада. Подати гру можна за посиланням.
До участі в Indie Cup Ukraine’24 приймаються створені громадянами України проєкти, реліз яких заплановано не раніше 1 січня 2025 року (за винятком дочасного доступу).
Якщо гра отримає номінацію, розробник повинен буде надіслати білд-проєкту для розгляду журі.
Нагадаємо, що Ukrainian Games Festival 2024 отримав підтримку від Valve і відображався на головній сторінці найбільшого магазину цифрових відеоігор Steam. Під час івенту українські студії анонсували кілька нових проєктів: кооперативний горор-шутер у дусі SCP, соулзлайк-платформер натхненний Comix Zone з Sega, а також картковий роґлайт від творців Puzzles For Clef.
Красота и меланхолия конца света. За что мир полюбил The Last of Us?
2 сентября 2022 года — дата выхода ремейка The Last of Us, который получил название The Last of Us Part I. Целесообразность выпуска полного ремейка, который делали с нуля, для не столь старой игры еще стоит под вопросом. Но заслуг первоисточника это никак не уменьшает.
Ведь в 2013 году The Last of Us стала настоящим откровением для игровой индустрии. Один из последних эксклюзивов для PlayStation 3 окончательно вывел студию Naughty Dog в «высшую лигу», заодно продемонстрировав всему миру, как можно делать игры с акцентом на повествования. И в честь релиза ремейка мы решили вспомнить оригинал, который навсегда оставил след в игровой индустрии.
Профессии в геймдеве. Кто такой левел-дизайнер и как им стать?
Мы продолжаем нашу рубрику, посвященную профессиям в геймдеве. Тема нового материала в ней — левел-дизайн. Его считают подвидом геймдизайна, но все-таки практически каждая студия хочет отдельного человека на позицию левел-дизайнера. Ведь в этой специальности хватает своих нюансов и особенностей.
Разобраться с ними всеми нам помог опытный левел-дизайнер из студии Fractured Byte Дмитрий Нестеренко. Также он ведет свой блог Game Designer Notes о геймдизайне в целом, в котором разбирает многие интересные нюансы разработки игр.