💳 Кожен. Повинен. Мати. Trustee Plus: криптогаманець і європейська платіжна картка з лімітом 50к євро 👉
Марія БровінськаШІ (ai)
8 октября 2024, 15:12
2024-10-08
«Нова пошта» знайшла спосіб розвантажити співробітників: ШІ оформлюватиме міжнародне відправлення всього за 20 секунд. Як працює сервіс
«Нова пошта» оголосила про запуск тестування нового сервісу, який значно спростить оформлення міжнародних експрес-накладних за допомогою штучного інтелекту. Нова система має на меті скоротити час, витрачений операторами на обробку відправлень, що наразі може займати від двох хвилин до півтори години.
Завдяки новій технології, процес оформлення буде розділений на два етапи, що дозволить клієнтам швидше завершити процедуру. На бек-енді система автоматично збиратиме необхідні дані, такі як опис, кількість, та відповідність міжнародним вимогам. «Цей запит коштує 12 копійок і відпрацьовує приблизно за 20 секунд. Я думаю, це коштує тих нервів, які витрачаються у оператора або керівника відділення», — розповів представник «Нової пошти» dev.ua.
Крім того, компанія планує інтегрувати сервіс з загальними довідниками щодо заборонених до відправки товарів, що дозволить миттєво виявляти, що не можна відправити до певної країни. У разі, якщо клієнт вже пішов, оператори зможуть зібрати заборонені предмети і повідомити про це клієнта, пропонуючи безкоштовний повернення.
Завдяки цим нововведенням «Нова пошта» сподівається покращити якість обслуговування клієнтів та зменшити стрес для своїх співробітників.
Как работают почтоматы от «Новая почта», Meest, ROZETKA, и что нужно, чтобы ими воспользоваться
Сейчас, чтобы получить или отправить посылку, даже не нужно идти в отделение службы доставки, ждать длинные очереди и тратить кучу времени. Это можно сделать с помощью почтаматов — автоматических теминалов, которые расположены в местах активных перемещений людей, магазинах, супермаркетах и даже в жилых домах.
dev.ua собрал информацию о терминалах разных сервисов доставки, где они находятся, чем отличаются, как воспользоваться почтоматом и какие особенности они имеют.
(обновленный текст от 17 ноября 2021 года)