💳 Trustee Plus — твоя персональна картка європейського банку: 3 хвилини і 10 євро 👉
Наталя ХандусенкоИстории
29 августа 2024, 16:24
2024-08-29
Щоб побороти депресію цифрового кочівника, програміст запустив проєкт «12 стартапів за 12 місяців». Чим закінчився експеримент?
Програміст та «інді-хакер» Пітер Левелс каже, що йому вдалося заробити мільйони доларів прямо зі свого ноутбука, подорожуючи світом — він цифровий кочівник, який жив у 40 країнах і 150 містах. Це, звісно, звучить «ВАУ», але насправді спочатку були депресія та відчуття самотності, а ще розуміння, що ти невдаха.
Це трапилося під час подорожей в Азії. Тоді розробник-самоучка Пітер Левелс заробляв десь $500 і порівнював себе зі своїми друзями, які вели звичайне життя і не були цифровими кочівниками. «Тепер мені 27, я невдаха», — думав айтівець. І саме в цей момент він почав створювати стартапи.
Щоб побороти депресію, яка його спіткала через постійні зміни країн і культур, він у 2014 році запустив проєкт «12 стартапів за 12 місяців», де він щомісяця створював стартап і запускав його за допомогою Stripe, пише Business Insider.
«Це досить цікавий спосіб боротьби з депресією, — каже він. «Це не схоже на: «О, поговорімо про це». Це більше схоже на: «Давай щось зробимо».
Деякі з цих стартапів виявилися невдалими. Але інші досі приносять йому дохід. Один із таких стартапів — Nomad List — сайт для цифрових кочівників, який надає дані про міста по всьому світу, такі як вартість життя, швидкість інтернету та безпека. Зараз він приносить $48 000 на місяць.
Через десять років після запуску сайту — і багатьох інших, включно з PhotoAI — Левелс продовжує жити за кордоном. Зараз він має понад 40 стартапів, які приносять йому гроші.
Российскую разработчицу могут выдворить из Эстонии за уклонение от уплаты налогов
В Twitter Дмитрий Малеев собрал хронологию постов российской разработчицы, переехавшей жить в Эстонию, которая работает на американскую компанию и платит налоги в Грузии, и этим кичится. Ситуация стала резонансной среди сообществ и даже дошла до бывшего президента Эстонии, который пообещал лично с этим разобраться. Об этом пишет DOU.
«На вход в IT я отвел себе год». История шеф-повара, который провалил 30 собеседований, но все же получил оффер. Теперь он — разработчик на энергетическом предприятии
Киевлянин Виктор Ярош — новоиспеченный айтишник. Парню 26, и последние несколько лет перевернули его жизнь с ног на голову. Бывший повар решил создать собственный бизнес по доставке еды, и пандемия буквально убила предпринимательский пыл Виктора. И тогда он решил войти в IT. Парень прошел десятки собеседований, получил 30 отказов от работодателей и, наконец, устроился программистом в государственную компанию. Вот его история.
«На одну нашу пушку пять вражеских». Разработчик, которого в армию записал брат-близнец, о распределении в военкоматах, медосмотрах, обеспечении армии и жестоких боях под Изюмом
Full Stack WordPress Developer з чотирирічним досвідом Володимир Камуз 20 років тому пройшов строкову службу в 95-й окремій аеромобільній десантній бригаді. І після 24 лютого 2022 року Володимир знову повернувся туди — у його підпорядкуванні перебувало вісім бійців. Наразі ж він є членом мінометної батареї, де служить як аеророзвідник та коригувальник вогню на Ізюмському напрямку у званні молодшого сержанта. Свою історію з фронту розробник розповів DOU. Переказуємо найцікавіше.
«Работать программистом не так уж легко». Он променял работу на заводе Procter&Gamble на IT и теперь пишет ПО для Versace и Jimmy Choo
Александру Подгородецкому 25. И он уже несколько месяцев работает на позиции Junior Web Developer в компании Astound Commerce. Еще пару лет назад парень и представить себе не мог, что когда-либо станет айтишником. Но жизнь распорядилась иначе, и всего за полгода Александр переквалифицировался в айтишника, оставив в прошлом свою заводскую реальность.
dev.ua рассказывает историю парня, который сознательно стал свитчером и ни капельки не жалеет об этом.
Хотите сообщить важную новость? Пишите в Telegram-бот
Главные события и полезные ссылки в нашем Telegram-канале