💳 Trustee Plus — твоя персональна картка європейського банку: 3 хвилини і 10 євро 👉
Олександр КузьменкоШІ (ai)
30 сентября 2024, 10:53
2024-09-30
Студії PlayStation використовуватимуть ШІ для прискорення розробки відеоігор
З нового корпоративного звіту Sony стало відомо, що внутрішні студії PlayStation використовуватимуть штучний інтелект і машинне навчання для прискорення циклу розробки відеоігор. ШІ вже застосовували для Marvel’s Spider-Man 2.
Як повідомляє Insider Gaming, компанія заявила, що «підтримує технології, які можуть допомогти творцям максимізувати цінність їхньої інтелектуальної власності ефективними і якісними способами, включаючи зондування і захоплення, а також 3D-обробку в реальному часі, штучний інтелект і машинне навчання», і що ці технології допоможуть донести її інтелектуальну власність «швидко і за низькою вартістю до ширшого кола шанувальників».
Зазначається, що PlayStation використовувала машинне навчання при створенні Marvel’s Spider-Man 2 для розпізнавання голосу на певних мовах. Цей процес дозволив компанії автоматично синхронізувати субтитри з репліками кожного персонажа, що «значно скоротило процес субтитрування».
Sony також повідомила, що будує свою студію об'ємного захоплення, яка генерує 3D-дані людей і локацій для відтворення високоякісних зображень.
«У майбутньому ми плануємо використовувати високоякісні 3D-активи, в тому числі дані про рух, отримані в нашій студії, накопичені кожною з наших компаній у різних функціональних підрозділах групи, а також досліджувати потенційні зовнішні продажі», — заявили в Sony.
У компанії також розповіли, що продовжать спільні дослідження з Epic Games і зосередяться на Unreal Engine, розробленому як фізичний рушій для генерації ігрового CG.
«Наприклад, ми повторно використали 3DCG-компоненти з музичного кліпу, знятого за допомогою віртуального продакшну, для створення гри, дія якої відбувається в тому ж світі, а також випустили короткометражний фільм, що підтверджує нашу концепцію, з використанням Unreal Engine», — повідомили в Sony.
Раніше Олександр Сердюк, співзасновник українського стартапу Respeecher, що розробляє програмне забезпечення для синтезу мовлення, розповів як страйк SAG-AFTRA у 2023 році вплинув на компанію. Попри складні рішення, зараз стартап наближається до прибутковості й готує маркетплейс із синтетичними голосами голлівудських зірок.
Красота и меланхолия конца света. За что мир полюбил The Last of Us?
2 сентября 2022 года — дата выхода ремейка The Last of Us, который получил название The Last of Us Part I. Целесообразность выпуска полного ремейка, который делали с нуля, для не столь старой игры еще стоит под вопросом. Но заслуг первоисточника это никак не уменьшает.
Ведь в 2013 году The Last of Us стала настоящим откровением для игровой индустрии. Один из последних эксклюзивов для PlayStation 3 окончательно вывел студию Naughty Dog в «высшую лигу», заодно продемонстрировав всему миру, как можно делать игры с акцентом на повествования. И в честь релиза ремейка мы решили вспомнить оригинал, который навсегда оставил след в игровой индустрии.
Хотите сообщить важную новость? Пишите в Telegram-бот
Главные события и полезные ссылки в нашем Telegram-канале