💳 Trustee Plus — твоя персональна картка європейського банку: 3 хвилини і 10 євро 👉
Олександр КузьменкоGameDev
20 сентября 2024, 17:31
2024-09-20
В Україні почала підійматися ціна на PC-версію S.T.A.L.K.E.R. 2. З чим це пов'язано
У «S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля» почала відбуватися анонсована раніше корекція регіональних цін для PC-версії в Україні та деяких інших регіонах. Вартість гри в різних цифрових магазинах почала зростати до рівня Microsoft Store.
Наразі ціна S.T.A.L.K.E.R. 2 в Epic Games Store зросла з 895 грн до 1399 грн за стандартне видання. Deluxe версія тепер коштує 1899 грн, а Ultimate обійдеться у 2549 грн.
Зросли ціни й в польському магазині GOG (який не підтримує ціни в гривнях), де тепер встановленні такі цінники:
S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl — Standard Edition — $42,99 (1777 грн);
Як повідомляло видання GameDev DOU, Community Manager студії GSC Game World підтвердив, що ціна зросте, щоб відповідати цінникам в магазині Microsoft.
«Коригування цін є необхідністю в поточній ринковій ситуації. Аналізуючи регіональні ціни, S.T.A.L.K.E.R. 2 довго був доступний за однією з найнижчих цін для ААА-гри. Хочемо зазначити, що ми намагалися забезпечити адекватну ціну гри з урахуванням скоригованих цін», — прокоментував підвищення цін представник студії.
Красота и меланхолия конца света. За что мир полюбил The Last of Us?
2 сентября 2022 года — дата выхода ремейка The Last of Us, который получил название The Last of Us Part I. Целесообразность выпуска полного ремейка, который делали с нуля, для не столь старой игры еще стоит под вопросом. Но заслуг первоисточника это никак не уменьшает.
Ведь в 2013 году The Last of Us стала настоящим откровением для игровой индустрии. Один из последних эксклюзивов для PlayStation 3 окончательно вывел студию Naughty Dog в «высшую лигу», заодно продемонстрировав всему миру, как можно делать игры с акцентом на повествования. И в честь релиза ремейка мы решили вспомнить оригинал, который навсегда оставил след в игровой индустрии.
Профессии в геймдеве. Кто такой левел-дизайнер и как им стать?
Мы продолжаем нашу рубрику, посвященную профессиям в геймдеве. Тема нового материала в ней — левел-дизайн. Его считают подвидом геймдизайна, но все-таки практически каждая студия хочет отдельного человека на позицию левел-дизайнера. Ведь в этой специальности хватает своих нюансов и особенностей.
Разобраться с ними всеми нам помог опытный левел-дизайнер из студии Fractured Byte Дмитрий Нестеренко. Также он ведет свой блог Game Designer Notes о геймдизайне в целом, в котором разбирает многие интересные нюансы разработки игр.