🚀💳 Trustee Plus - більше ніж криптогаманець з європейською платіжною карткою. Спробуй 👉
Вікторія ГорбікCтартап
20 июня 2024, 10:22
2024-06-20
Український ШІ-стартап Dynamiq закрив інвестиційний pre-seed раунд від чотирьох венчурних фондів
Стартап Dynamiq з українською командою, який розробляє low-code платформу, залучив інвестиції від чотирьох венчурних фондів у рамках закриття pre-seed раунду.
Стартап Dynamiq з українською командою, який розробляє low-code платформу, залучив інвестиції від чотирьох венчурних фондів у рамках закриття pre-seed раунду.
Про Dynamiq
Dynamiq — операційна платформа для програм Generative AI. Засновником і СЕО стартапу є Віталій Дук, досвідчений підприємець, який має бекграунд від створення та керівництва командами машинного навчання та науки про дані в відомих організаціях, таких як Careem (дочірня компанія Uber) і OLX (частина Naspers), до створення з нуля підприємств у сферах комп’ютерного зору та обробки природної мови. Стартап розташований у Сан-Франциско (США), але має українську команду, основа якої є вихідцями з Careem, якого придбав Uber.
Венчурний підрозділ фонду прямих інвестицій Horizon Capital u.ventures інвестував у Dynamiq у pre-seed раунді під керівництвом TA Ventures за участю Geek Ventures та Diaspora Ventures, повідомив у соцмережах аналітик прямих інвестицій у Horizon Capital Андрій Броденцький.
«Сьогодні багато технологічних лідерів стикаються з класичною дилемою „купуй, а не будуй“, тепер зі смаком GenAI. Я вважаю, що для більшості з них покупка була б кращим вибором. Інженерні команди не повинні витрачати тисячі людино-годин, коли такі платформи, як Dynamiq, дозволяють їм швидко та ефективно розгортати рішення GenAI», — написав Бродецький.
За словами засновника Flox Capital Гекхана Полата, стартап Dynamiq переосмислює розгортання GenAI за допомогою масштабованої low-code платформи, що дозволяє швидко створювати прототипи та розгортати програми штучного інтелекту, забезпечуючи при цьому безпеку та кастомізацію даних. Їхнє рішення дозволяє точно налаштовувати моделі LLM, такі як Falcon і Llama2, для більш високої точності, і все це в безпечному локальному середовищі.
У Geek Ventures повідомили, що нещодавня інвестиція у Dynamiq зосереджена на розв’язання цієї проблеми шляхом оптимізації розробки бекендів на основі штучного інтелекту (включаючи LLM) для бізнесу. «Вони пропонують повний набір функцій для швидкого створення прототипів, тестування, версіонування, розгортання та спостереження за програмами штучного інтелекту. Це різко скорочує час виходу на ринок з нульовою потребою в інфраструктурних роботах з боку клієнта», — значиться в повідомленні фонду.
Чек u.ventures на pre-seed стадії, як пише AIN, посилаючись на фонд, зазвичай становить від $100 000 до $200 000, $500 000 — на seed стадії. Крім того, стандартним чеком Geek Ventures на pre-seed стадії є $100–250 000, на seed — $250–500 000.
«Золоті часи» крипти не позаду, усе тільки буде розвиватися». Інтерв’ю із CEO WhiteBIT про важливість айтівців у компанії, використання ШІ, інвестиції у футбол і допомогу рідній Харківщині
Устройство от украинских стартаперов может побороть комаров навсегда. Что такое Mosqitter и как он работает
Как заметил недавно один военный, который пожелал остаться неизвестным, орки, может, и не попадут, а комары точно съедят. И от них страдают сейчас многие украинцы.
Избавиться от комаров навсегда эффективно и экологически поможет гаджет Mosqitter. Этот стартап основали две украинки Анастасия Романова и Ольга Дьячук.
Мы решили напомнить, что может Mosqitter, о принципах его работы и особенностях на злобу дня.
(текст от 21 октября 2021 года)
Кнопка здоровья. Украинцы разработали систему, спасающую пациентов стационара от смерти. Они — победители IT Arena Lviv 2022
Медицинский психолог, переехавший в Украину из Москвы в 2014 году, Иван Осадчий придумал систему, помогающую медсестре и пациенту не потерять друг друга в стационаре. Его стартап knopka уже работает в нескольких больницах уже более трех лет не только в Украине, но и в Польше.
Повторяем историю стартапа-победителя IT Arena Lviv 2022. Текст от 28 сентября 2022 года.