🚀💳 Trustee Plus - більше ніж криптогаманець з європейською платіжною карткою. Спробуй 👉
Марія БровінськаStartup
1 August 2022, 09:09
2022-08-01
Робиш стартап у military-tech — отримай до $35 000. Український фонд стартапів фінансує військово-оборонні проєкти: як отримати грант
Український фонд стартапів виділить гранти до $35 000 на проєкти напряму military-tech. Про це повідомив у Telegram-каналі міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.
Український фонд стартапів виділить гранти до $35 000 на проєкти напряму military-tech. Про це повідомив у Telegram-каналі міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.
«Державі важливо підтримати стартапи, які виробляють дрони, займаються кібербезпекою та розвивають військові технології. Це допоможе мінімізувати людські жертви серед наших військових і перемогти у війні», — зазначив він.
За словами Федорова, розвиток military-tech — це наш пріоритет на найближчі роки.
Якщо ви маєте проєкт у сфері оборони, кібербезпеки, інфраструктурної відбудови, освіти й охорони здоров’я — надсилайте заявку на грант.
Також Федоров запросив людей із досвідом у галузях оборони й інфраструктури ставати експертами з оцінювання заявок на гранти. «Ваші знання допоможуть розвитку стартапів», — написав міністр.
«Зараз у нас є шанс посісти передові позиції в цій галузі. Із шаленою мотивацією та неймовірним людським ресурсом», — зазначав раніше Федоров. На його думку, технологічний бізнес може допомогти не тільки донатами, але і програмним забезпеченням для БПЛА.
«Важка зброя та технології — це те, що дає нам змогу отримати перевагу над ворогом на полі бою. І ми зробимо все для того, щоб її отримати», — резюмував чиновник.
Вас також кусають комарі? Розповідаємо про пристрій від українських стартаперів, який може цьому зарадити
Як зауважив нещодавно один військовий, якой побажав залишитись невідомим, орки, може, й не поцілять, а комарі точно зʼїдять. І від них потерпають зараз багато українців.
Позбавитись від комарів назавжди ефективно й екологічно допоможе гаджет Mosqitter. Цей стартап заснували дві українки — Анастасія Романова та Ольга Дьячук.
Ми вирішили нагадати, що може Mosqitter, про принципи його роботи та особливості, на злобу дня.
(текст від 21 жовтня 2021 року)
Німеччина передасть Україні 14 наземних безпілотників THeMIS. Що це за машини та як вони працюють
Німеччина передасть Україні 14 наземних безпілотників THeMIS. Імовірно, 7 таких транспортних засобів прибудуть до України до кінця цього року, вони призначені для евакуації поранених. Інші очікуються у 2023 році — їх будуть використовувати для очищення доріг. Нагадуємо, що це за зброя і що вона вміє.
Атлас зброї: Німеччина передає захисникам чергові MARS II. Які ще РСЗВ отримала Україна від західних партнерів та як вони працюють
Федеральне міністерство оборони Німеччини повідомило у Twitter, що у найближчі кілька тижнів Україні будуть передані чергові системи залпового вогню MARS II.
Раніше ми розповідали про те, які РСЗВ партнери надіслали на допомогу українським воїнам. Нагадуємо про це знову.
(Текст від 26 липня)
На український ударний дрон PUNISHER зібрали понад 1,3 млн грн. Що може гроза командних центрів ворога
Дмитро Томчук повідомив, що найлегші та найменші ударні дрони PUNISHER, які не мають аналогів у світі, тепер коштують $70 000. Виробник додав у комплекс ще одного безпілотника, і тепер їх там два. Дмитро пише, що Юлія Черешня та Павло Харузов зібрали на комплекс більше 1,3 млн грн.
Раніше він розповів журналісту dev.ua, що вміють ці «пташки», та чому саме вони можуть переламати хід війни на користь України.
(текст від 1 червня 2022 року)
Have important news to share? Message our Telegram bot
Key events and useful links in our Telegram channel