Дістали русняві шахеди й ракети? Підсилюймо ППО — донать на SkyLock 👉
Стас ЮрасовHot News
25 August 2022, 13:31
2022-08-25
Український застосунок Fairo з контролю приватних фінансів залучив €2 млн інвестицій від Raiffeisen Bank
Fairo — фінтех-стартап, який розробляє сервіси управління фінансами та ведення бухгалтерії, залучив 2 млн євро від свого чинного інвестора Raiffeisen Bank International. Про це dev.ua повідомив представник стартапу.
Fairo — фінтех-стартап, який розробляє сервіси управління фінансами та ведення бухгалтерії, залучив 2 млн євро від свого чинного інвестора Raiffeisen Bank International. Про це dev.ua повідомив представник стартапу.
Команда розробила мобільний застосунок і запустила його в Україні у 2020 році, а зараз виходить і на ринки інших європейських країн. Цей раунд інвестицій піде на підтримку українського напряму.
«Fairo надає послуги цілодобово тисячам українських підприємців, і ми бачимо, що більшість вже адаптувалися до умов війни, перебралися в безпечні місця та готові продовжувати вести бізнес, і їм потрібні українські фінтех-продукти», — коментує угоду Андрій Гідулян, виконавчий директор Fairo.
Про Fairo
Фінтех-стартап Fairo — мобільний застосунок для приватних підприємців, який допомагає вести та контролювати фінанси на ходу, створений за підтримки Raiffeisen Bank International. Fairo — застосунок, який поєднує банківські та небанківські послуги: відкриття рахунків у банку, випуск цифрових карток, налаштування інтеграції з банками, виставлення рахунків і зарахування коштів в іноземній або національній валюті, ведення бухгалтерії, подачу податкової звітності та сплату податків.
Вас також кусають комарі? Розповідаємо про пристрій від українських стартаперів, який може цьому зарадити
Як зауважив нещодавно один військовий, якой побажав залишитись невідомим, орки, може, й не поцілять, а комарі точно зʼїдять. І від них потерпають зараз багато українців.
Позбавитись від комарів назавжди ефективно й екологічно допоможе гаджет Mosqitter. Цей стартап заснували дві українки — Анастасія Романова та Ольга Дьячук.
Ми вирішили нагадати, що може Mosqitter, про принципи його роботи та особливості, на злобу дня.
(текст від 21 жовтня 2021 року)
Кнопка здоров'я. Українці розробили систему, яка рятує пацієнтів стаціонару від смерті. Вони - переможці IT Arena Lviv 2022
Медичний психолог, який переїхав в Україну з Москви в 2014 році, Іван Осадчий, придумав систему, яка допомагає медсестрі і пацієнтові не втратити один одного в стаціонарі. Його стартап knopka вже працює в декількох лікарнях понад три роки не лише в Україні, а й у Польщі.
Повторюємо історію стартапу-переможця IT Arena Lviv 2022. Текст від 28 вересня 2022 року.