«У нас не вистачає грошей на гранти KSE для всіх талановитих вступників. Потрібно $1 млн, щоби дати можливість навчатися ще 100 талановитим студентам. Ми вирішили ризикнути й додали ці місця, а тепер будемо шукати донорів», — написав Милованов у Facebook.
За його словами, розширення кампусу, відкриття нових програм, залучення топових викладачів — це «ризикові й дорогі рухи, які можуть не виправдатись».
«Розвиток вимагає ризику. Ну й місія в нас зрозуміла — навчання, а не прибуток чи спокій», — зазначив президент KSE.
Нагадаємо, що віцепрем'єр-міністр і міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров розповів, що Мінцифри разом із Київською школою економіки (KSE) та Цюрихською політехнікою (ETH Zurich) відкриває 20 грантових місць на магістерську програму «Мікро- та наноелектроніка».
Раніше на бакалаврат програми «Штучний інтелект» в університеті KSE (Kyiv School of Economics) відкрили найбільшу для закладу кількість бюджетних місць. Тимофій Милованов повідомив про це під час івенту «Як виграти від AI: практичний погляд і перспективи», який dev.ua проводив разом з KSE. В університеті dev.ua розповіли про те, скільки ще студентів зможуть потрапити на бюджет в KSE і на які програми.
«Моя фінансова мета — накопичити $1 000 000, щоб мати пасивний дохід і жити на нього». Як айтішники витрачають гроші та в що інвестують
Зарплата айтішників в Україні — одна з найвищих. І ІТ-галузь під час війни — єдина галузь, яка зростає, попри війну. А айтішники — серед тих, хто найактивніше підтримують армію. Середній місячний донат айтішника становить 10% від зарплати, або $270. dev.ua вирішив розпитати айтішників, куди вони витрачають гроші й у що інвестують під час війни.