🚀💳 Trustee Plus - більше ніж криптогаманець з європейською платіжною карткою. Спробуй 👉
Вікторія ГорбікУвійти в ІТ
10 липня 2024, 13:46
2024-07-10
У KSE продовжується приймання заявок на пільгові місця програми «Штучний інтелект». Ось як можна отримати грант на навчання
KSE (Kyiv School of Economics) анонсує грантові місця на програму «Штучний інтелект». Ось як на пільгових умовах до навчання можуть долучитись українські вступники.
KSE (Kyiv School of Economics) анонсує грантові місця на програму «Штучний інтелект». Ось як на пільгових умовах до навчання можуть долучитись українські вступники.
У 2023 році KSE запустила навчальну програму «Штучного інтелекту», на якому вчаться усього 17 студентів.
Про програму
Бакалаврська програма «Штучний інтелект» буде цікава тим, хто має наміри створювати технологічні розробки на базі штучного інтелекту в різних галузях.
Учасники програми матимуть можливість отримати знання з фундаментальних математичних концепцій і технік програмної інженерії, що необхідні для розуміння та поглиблення сучасних методів штучного інтелекту. А також отримають практичні навички з побудови власних моделей машинного навчання. Процес навчання проходитиме над практичними проєктами з реальними даними та бізнес-проблемами.
«Наша програма націлена на підготовку спеціалістів, що зможуть вирішувати широкий спектр завдань, пов’язаних із даними та штучним інтелектом. Сфера динамічно розвивається, але незмінним лишається попит на кандидатів, які мають фундаментальну технічну базу й практичний досвід. Саме це ми й прагнемо забезпечити на нашій програмі — з одного боку, великою кількістю глибоких технічних дисциплін, а з іншого — практиками, стажуваннями та проєктною роботою з реальними даними й бізнес-завданнями протягом усього навчання» — коментує Олександра Конопацька, академічна директорка бакалаврської програми «Штучний інтелект» у Київській школі економіки.
Що отримають студенти
Під час навчання студенти зможуть:
Будувати власні моделі машинного навчання для роботи з табличними даними, часовими рядами, зображеннями, відео, сигналами чи текстами.
Створювати комплексні системи для ухвалення рішень у складних середовищах.
Застосовувати принципи відповідального штучного інтелекту.
Збирати, обробляти, зберігати й аналізувати великі масиви даних.
Створювати власні інноваційні продукти та керувати IT-проєктами.
Проводити наукові дослідження у прогресивних галузях штучного інтелекту.
Використовувати розвинені «м’які» навички, потрібні в сучасній IT-індустрії.
Після завершення навчання студенти зможуть працювати розробниками унікальних інноваційних продуктів у R&D-відділах українських і міжнародних IT-компаній:
Data Scientist
Data Engineer
Machine Learning Engineer
Data Analyst
Business Intelligence Engineer
Computer Vision Engineer
NLP Engineer
Research Engineer.
У KSE повідомили, що цьогоріч у кожної з програм університету з’явилися «майнори» — додаткові спеціалізації, які студенти можуть отримати під час навчання. Для програми штучного інтелекту — це аналітика, інженерія даних, комп’ютерний зір, обробка природної мови та цифровий бізнес. «Студенти зможуть вибрати один чи кілька напрямів, у яких хочуть глибше розвиватися додатково до основної програми», — акцентувала керівниця програми.
Про навчання
Програма навчання англомовна, але протягом першого курсу викладання проводиться українською мовою, щоб усі студенти встигли довести свій рівень володіння англійською мовою до необхідного для навчання на англомовній програмі. Починаючи з другого курсу, більшість предметів викладаються англійською.
Навчання проходить офлайн в аудиторіях KSE. У будівлі є укриття та генератори, тож, незалежно від обставин, студенти зможуть продовжувати вчитися на кампусі.
Початок навчання — вересень 2024 року
Про вартість навчання
Повна вартість навчання на контракті — 480 000 грн (12 000 грн/місяць).
Цьогоріч на бакалаврській програмі «Штучний інтелект» є 17 бюджетних місць, а також можна отримати грант, що покриває повну вартість навчання та частково проживання в колівінгу:
50% вартості навчання покриває Благодійний фонд «Київська школа економіки».
решту 50% можна покрити завдяки роботі в проєктах Київської школи економіки та партнерів (200 годин на рік).
Грантові програми Київської школи економіки, як повідомили в KSE, існують завдяки благодійникам KSE Foundation — стипендійну кампанію, започатковану благодійним фондом, підтримує соціально-відповідальний український бізнес, міжнародні компанії, а також сотні українців та іноземців.
Хто може отримати грант
Для бакалаврату діють три грантові програми:
«Фінансова допомога» — можуть отримати захисники та захисниці, їхні діти та внутрішньо переміщені особи;
«Академічні гранти» — можуть отримати володарі високих балів з НМТ 2022-2024 років і ЗНО 2021 року, переможці учнівських олімпіад, конкурсів, турнірів;
«Come back home» — можуть отримати ті, хто вимушено виїхав за кордон після 24 лютого 2022 року та проживає за кордоном.
Детальний перелік вимог до аплікантів можна переглянути за посиланням.
Нагадаємо, Київська школа економіки готує спеціалістів за вісьмома бакалаврськими спеціальностями: «Бізнес-економіка», «Економіка та великі дані», «Прикладна математика», «Програмна інженерія та бізнес-аналіз», «Кібербезпека», «Штучний інтелект», «Психологія» та «Право».
Як отримати грант
Щоб отримати грант на навчання за програмою «Штучний інтелект», необхідно:
«Чи є у мене талант, якщо комп’ютер може імітувати мене?». Штучний інтелект пише книги авторам Amazon Kindle. The Verge поспілкувався з авторами та виявив багато цікавого
Письменники-романісти використовують штучний інтелект для створення своїх творів. Видання про технології The Verge поспілкувалося з письменницею Дженніфер Лепп, яка випускає нову книгу кожні дев’ять тижнів, й дізналося про те, як працює штучний інтелект для написання романів. Наводимо адаптований переклад статті.
Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот
Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі