Ajax презентував спікерфон з ШІ. Чим корисний пристрій?
Ajax випустив спікерфон зі штучним інтелектом, що може працювати на одному комплекті батарей до трьох років.
Ajax випустив спікерфон зі штучним інтелектом, що може працювати на одному комплекті батарей до трьох років.
Про це повідомив засновник компанії Ajax Systems Олександр Конотопський.
«Ми з гордістю випускаємо спікерфон Ajax. Це двосторонній пристрій аудіоперевірки для зв’язку між клієнтом і центром моніторингу. Він популярний на ринку безпеки та догляду за людьми похилого віку. Особливо у Франції. Merci mes amis pour cette idée géniale», — написав він у LinkedIn.
Завдяки SpeakerPhone Jeweller моніторингова компанія завжди на зв’язку з об’єктом і може швидко та належним чином відреагувати на будь-яку загрозу. Зокрема, пристрій допомагає операторам пульта централізованого спостереження (ПЦС) верифікувати тривогу, відлякати зловмисників й оперативно зреагувати на виклик невідкладної допомоги.
Поява SpeakerPhone Jeweller відкрила новий спосіб верифікації тривог у системі Ajax — голосові виклики. Коли спрацьовує тривога, оператор ПЦС може легко перевірити ситуацію на об’єкті й не витрачати дорогоцінний час на пошук номера телефону власника. Оператор здійснює виклик безпосередньо на об’єкт, щоб поставити людині на локації контрольне запитання чи запитати код. Також оператор може послухати, що відбувається у приміщенні. Так один дзвінок може запобігти марним виїздам патрулів і зекономити гроші компанії.
Встановлення SpeakerPhone Jeweller триває лічені хвилини. Інженер монтажу додає пристрій у систему, відсканувавши QR-код, і встановлює голосовий модуль за допомогою кріпильної панелі SmartBracket. Розбирати корпус і встановлювати батареї не потрібно.
За словами Конотопського, розроблено повнодуплексний пристрій, тому вам не потрібно працювати в режимі рації з замовником.
«Ми поповнюємо наш стек протоколів — Ajax VoRF. Цей радіопротокол є транспортом для голосу в SpeakerPhone — 1,7 км дальності передачі голосу в повному дуплексі. Раніше такого роду пристрої були утилітарними пристроями з дуже базовою якістю звуку. Ми вирішили його змінити і вбудували штучний інтелект для поліпшення якості звуку. Гучний зв’язок чує голос в радіусі 10 метрів. І працює на одному комплекті батарей до 3 років або 12 годин в режимі розмови. І, звичайно ж, є резервне живлення постійного струму», — розповів підприємець.
Наразі, за його словами, щоб використовувати SpeakerPhone, вам потрібно підтримувати SIP-сервери (незалежні або є частиною вашого програмного забезпечення для моніторингу).
Конотопський повідомив, що ряд виробників програмного забезпечення CMS інтегрують пристрій. Він на даний момент сумісний з Hub 4G, і незабаром буде суміснис із Hub 2 Plus.