😍 Спробуй Новий Trustee Plus на дотик - твій криптогаманець і платіжна картка тут 👉
Олександр КузьменкоСтартап
12 березня 2025, 11:59
2025-03-12
Акселераційна програма Mission Possible шукає стартапи на третій набір. Учасники можуть отримати грант на $25 000
Акселераційна програма Mission Possible за підтримки Ukraine-Moldova American Enterprise Fund оголосила про третій набір 15 українських стартапів, які отримають можливість масштабуватися та залучити інвестиції. В обмін на участь Mission Possible отримує 2,5% акцій стартапу.
Акселераційна програма Mission Possible за підтримки Ukraine-Moldova American Enterprise Fund оголосила про третій набір 15 українських стартапів, які отримають можливість масштабуватися та залучити інвестиції. В обмін на участь Mission Possible отримує 2,5% акцій стартапу.
Mission Possible — акселераційна in-real-life програма для фаундерів/ок, які прагнуть зростання стартапу та залучення інвестицій. Як відзначається в пресрелізі, програма спрямована на підтримку українських підприємців у розвитку стартапів, підготовці до залучення інвестицій та можливості отримати грант у розмірі $25 000.
Хто може взяти участь:
Команди, які вже будують стартап, мають MVP і трекшн.
Технічні ентузіасти із «потужними ідеями та експертизою», які розуміють «pain and gain» виведення нових продуктів на ринок.
Організатори говорять, що учасники отримають щотижневі сніданки з успішними фаундерами, допомогу в залученні інвестицій від понад 50 фондів, понад 300 годин менторства. До можливостей також входять:
програма Saïd Business School від Оксфорду;
демодень з інвесторами;
зручний офіс у центрі Києва;
спільнота зі 100+ лідерів технологічного ринку;
грант $25 000.
Mission Possible триватиме 6 місяців в Києві. Подати заявку можна до 31 травня 18:00. Відзначається, що в обмін на участь Mission Possible отримує 2,5% акцій стартапу.
«Це вже третій набір Mission Possible. На два попередні до нас приходили люди із найрізноманітнішими бекграундами: від серійних підприємців до талановитих студентів. Спільна риса — амбітність та готовність брати відповідальність за розвиток свого проєкту», — говорить Дмитро Кошельник, COO Mission Possible.
Богдан Драйхаупт, CEO стартапу Cross Check, який брав участь в першому наборі, розповів, що програма та ментори допомогли вирішувати помилки, навчитися швидко створювати продукт та отримати доступ до нетворку інвесторів і фондів. Наразі в Cross Check пітчать свій продукт глобальним венчурним фондам.
Вас також кусають комарі? Розповідаємо про пристрій від українських стартаперів, який може цьому зарадити
Як зауважив нещодавно один військовий, якой побажав залишитись невідомим, орки, може, й не поцілять, а комарі точно зʼїдять. І від них потерпають зараз багато українців.
Позбавитись від комарів назавжди ефективно й екологічно допоможе гаджет Mosqitter. Цей стартап заснували дві українки — Анастасія Романова та Ольга Дьячук.
Ми вирішили нагадати, що може Mosqitter, про принципи його роботи та особливості, на злобу дня.
(текст від 21 жовтня 2021 року)