💳 Trustee Plus — твоя персональна картка європейського банку: 3 хвилини і 10 євро 👉
Вікторія ГорбікТаке життя
27 червня 2022, 14:46
2022-06-27
$1 млн та подорож до Кремнієвої долини можуть отримати стартапи на регіональному відборі Startup World Cup
Бізнес-інкубатор Малої академії наук України, Ukrainian Future оголосив донабір команд на регіональний етап глобального конкурсу-пітчу стартапів. Організація є офіційним представником глобального конкурсу Startup World Cup в Україні. Фінал заходу передбачається до проведення у Кремнієвій долині. Як повідомляють в UF, Переможець отримає головний приз у $1 млн.
Війна, що розпочала свою активну фазу в Україні після 24 лютого, перервала прийом заявок до Startup World Cup Ukraine 2022, що мав відбутись 31 березня. До завершення реєстрації на конкурс залишався тиждень. Організатори погодили проведення українського регіонального відбору онлайн із продовженням прийому заявок від стартапів рівно на тиждень — з 27 червня до 4 липня включно.
Умови участі лишились незмінними, зокрема це офіційно зареєстрований бізнес та можливість пітчити англійською мовою.
Окремо стартапи просять врахувати можливість виїзду за кордон.
Конкурс відбудеться 22 липня на платформі Howspace. Для участі журі відберуть 10 команд.
Переможець отримає шанс представити свій проєкт восени 2022 року в США у Сан-Франциско в рамках Великого фіналу Startup World Cup. Головний приз складе $1 млн.
Крім цього, зазвичай в рамках заходу встановлюються додаткові призи від партнерів на десятки тисяч доларів. Також івент — це можливість зустрітись з інвесторами, засновниками та керуючими інноваційних корпорацій-гігантів. Серед них Apple, Netflix, Siri, Softbank, LinkedIn, Cisco, Khosla Ventures. Багато успішних бізнесменів є спікерами конкурсу, а саме Стів Возняк, Марк Рендольф, Адам Чейер, Марсело Клаур, Рід Хоффман, Джон Чемберс та багато інших успішних бізнесменів. Вони можуть стати радниками або партнерами чи майбутніми інвесторами для учасників.
Це вже другий регіональний відбір Startup World Cup, що проводиться в Україні. Це стало можливим завдяки підписанню угоди про співпрацю між Ukrainian Future, бізнес-інкубатором Малої академії наук України, що має статус GIST Innovation Hub, та організатором глобального конкурсу — міжнародною венчурною компанією Pegasus Tech Ventures.
Спостерігати за відбором також можна онлайн. Для цього на сайті треба зареєструватись «як глядач» та заповнити коротку форму. В день проведення заходу спостерігачам надішлють листи з посиланнями на доступ до платформи.
Вас також кусають комарі? Розповідаємо про пристрій від українських стартаперів, який може цьому зарадити
Як зауважив нещодавно один військовий, якой побажав залишитись невідомим, орки, може, й не поцілять, а комарі точно зʼїдять. І від них потерпають зараз багато українців.
Позбавитись від комарів назавжди ефективно й екологічно допоможе гаджет Mosqitter. Цей стартап заснували дві українки — Анастасія Романова та Ольга Дьячук.
Ми вирішили нагадати, що може Mosqitter, про принципи його роботи та особливості, на злобу дня.
(текст від 21 жовтня 2021 року)