Apple більше не пропонує найдешевший тариф Apple Music за $4,99
Компанія Apple більше не пропонує Apple Music Voice Plan вартістю $4,99 на місяць. Цей тариф давав доступ до музики лише через Siri.
Компанія Apple більше не пропонує Apple Music Voice Plan вартістю $4,99 на місяць. Цей тариф давав доступ до музики лише через Siri.
Voice Plan був анонсований у 2021 році як більш доступна підписка на Apple Music. На той час Apple заявляла, що це ідеальний рівень для користувачів, яким зручно просити Siri відтворити бажані пісні, оскільки цей план не дозволяв користувачам вручну відкривати додаток «Музика» і вибирати пісню для відтворення.
Як наслідок, не було можливості додавати пісні до своєї бібліотеки або створювати власні плейлисти. Були й інші обмеження, такі як неможливість використовувати Apple Music на інших пристроях, не пов’язаних з Apple, відсутність текстів пісень у реальному часі, а також пісні у стандартній якості без Lossless або Dolby Atmos.
Наразі Voice Plan більше немає серед тарифів Apple Music, на які можна підписатися на вебсайті Apple — зараз на сайті доступні студентський, індивідуальний та сімейний плани. Також Apple вимкне автоматичне продовження для активних користувачів Voice Plan.
Після вилучення цього тарифу найдоступнішою пропозицією Apple Music залишається «Студентський» план за $5,99 на місяць, який, звісно, доступний лише для студентів. Компанія підвищила ціну на план Apple Music Student у червні 2022 року і збільшила вартість планів Individual та Family у жовтні 2022 року.
Нагадаємо, що раніше Google підняла вартість YouTube Premium до $13,99, а річна передплата на сервіс подорожчала до $139,99. Крім того, YouTube підтвердив, що розпочав «глобальну кампанію» боротьби з блокувальниками реклами. Користувачі з України вже також отримують попередження.
Spotify також вперше за 12 років підійняв ціну на Premium-підписку. Але Україну це подорожчання поки не зачепило.
Про запровадження підписки для Instagram і Facebook задумалася навіть Meta. Вона прибирає рекламу на платформах за $17 на місяць, але поки що лише для користувачів в ЄС.