😍 Спробуй Новий Trustee Plus на дотик - твій криптогаманець і платіжна картка тут 👉
Марія БровінськаСтартап
11 березня 2025, 08:53
2025-03-11
Junior FullStack Developer створив застосунок для дистанційного запуску авто та перевірки його технічного стану. Наразі продукт тестується, розробник уже приймає замовлення
Junior FullStack Developer Сергій Борт створив застосунок і девайс для віддаленого моніторингу та керування автомобілем.
Junior FullStack Developer Сергій Борт створив застосунок і девайс для віддаленого моніторингу та керування автомобілем.
«Навчання не пройшло даром, виникла ідея створити додаток для віддаленого моніторингу так керування автомобілем. Довго не міркував, та почав кодити на React Native. У вигляді пристрою була створена плата керування (на мікропроцесорі Stm32), яка знаходиться в автомобілі, що виконує команди з додатку, та відправляє в нього інфу про стан автомобіля. Наразі проєкт на тестах, але вже має своїх користувачів», — зазначив він у LinkedIn.
Наразі сервіс тестується на автомобілях і дає змогу дистанційно відкрити, закрити та дистанційно запустити автівку. Також у застосунку відображається інформація про стан АКБ та двигуна.
Доступний додаток поки що тільки для Android.
Огляд сервісу Сергій виклав тут.
Для тестерів він обіцяє лояльну ціну та безплатне оновлення застосунку.
Наразі розробники вже приймають замовлення в Telegram @led_avto_Ford.
Вас також кусають комарі? Розповідаємо про пристрій від українських стартаперів, який може цьому зарадити
Як зауважив нещодавно один військовий, якой побажав залишитись невідомим, орки, може, й не поцілять, а комарі точно зʼїдять. І від них потерпають зараз багато українців.
Позбавитись від комарів назавжди ефективно й екологічно допоможе гаджет Mosqitter. Цей стартап заснували дві українки — Анастасія Романова та Ольга Дьячук.
Ми вирішили нагадати, що може Mosqitter, про принципи його роботи та особливості, на злобу дня.
(текст від 21 жовтня 2021 року)
Кнопка здоров'я. Українці розробили систему, яка рятує пацієнтів стаціонару від смерті. Вони - переможці IT Arena Lviv 2022
Медичний психолог, який переїхав в Україну з Москви в 2014 році, Іван Осадчий, придумав систему, яка допомагає медсестрі і пацієнтові не втратити один одного в стаціонарі. Його стартап knopka вже працює в декількох лікарнях понад три роки не лише в Україні, а й у Польщі.
Повторюємо історію стартапу-переможця IT Arena Lviv 2022. Текст від 28 вересня 2022 року.