Промо на dev.uaКриптобізнес
4 листопада 2024, 11:58
2024-11-04
Bitget запускає конкурс пітчів для жінок-підприємиць у сфері блокчейн із можливістю отримання фінансування до $100 000
Bitget, провідна криптовалютна біржа та Web компанія, запустила «Pitch n Slay», унікальну ініціативу в межах своєї програми Blockchain4Her, спрямовану на привернення уваги до жінок-підприємців у сфері блокчейну. Ця ініціатива заснована на проєкті Bitget Blockchain4Her із бюджетом $10 млн і пропонує цільову підтримку стартапам, очолюваним жінками, з можливістю отримати до $100 000 фінансування від Foresight Ventures, а також наставництво досвідчених професіоналів у сфері блокчейну.
Програма «Pitch n Slay» організована у співпраці з такими організаціями, як World of Women, Women in Web3 і Bitget Wallet, і спрямована на те, щоб надати жінкам-підприємцям капітал, наставництво та необхідну підтримку для масштабування їхніх проєктів. Партнерства з Foresight Ventures і Morph підкреслюють відданість Bitget використанню ресурсів і досвіду лідерів екосистеми блокчейну.
Вибрані учасники пройдуть інтенсивне навчання та розвиток. Після першого раунду презентацій фіналісти отримають допомогу в розробці ринкової стратегії, масштабуванні й технологіях від експертів галузі, таких як Грейсі Чен (CEO Bitget), Тая А (CEO World of Women), Мін Сюе (партнер Foresight Ventures) та Тесс Хау (засновник Tess) Ventures). Фінальний захід відбудеться 15 листопада в Бангкоку, Таїланд, де фіналісти представлять свої вдосконалені проєкти суддівської комісії й інвесторам.
Три найкращі стартапи отримають гранти:
$5000 за перше місце,
$3000 за друге,
$2000 за третє.
Усі три переможці матимуть можливість подальшої презентації для Foresight Ventures, із шансом отримати до $100 000 у вигляді попереднього раунду фінансування.
Генеральний директор Bitget, Грейсі Чен, наголосила на прихильності компанії гендерної інклюзивності, зазначивши, що понад 45% керівних посад обіймають жінки. «За допомогою Blockchain4Her ми з честю підтримуємо жінок-засновників, надаючи їм можливості для здобуття досвіду, наставництва та фінансування. Ми продовжимо розширювати цю платформу, щоб допомагати стартапам, очолюваним жінками, у Web3», — сказала Чен.
Ця ініціатива спрямована на розв’язання проблеми недостатнього представництва жінок у блокчейні, надаючи необхідну фінансову та професійну підтримку для їхнього успішного розвитку у конкурентному середовищі. Заявки відкриті для стартапів, очолюваних жінками. Для отримання додаткової інформації відвідайте сторінку подання заявок.
Вас також кусають комарі? Розповідаємо про пристрій від українських стартаперів, який може цьому зарадити
Як зауважив нещодавно один військовий, якой побажав залишитись невідомим, орки, може, й не поцілять, а комарі точно зʼїдять. І від них потерпають зараз багато українців.
Позбавитись від комарів назавжди ефективно й екологічно допоможе гаджет Mosqitter. Цей стартап заснували дві українки — Анастасія Романова та Ольга Дьячук.
Ми вирішили нагадати, що може Mosqitter, про принципи його роботи та особливості, на злобу дня.
(текст від 21 жовтня 2021 року)
Кнопка здоров'я. Українці розробили систему, яка рятує пацієнтів стаціонару від смерті. Вони - переможці IT Arena Lviv 2022
Медичний психолог, який переїхав в Україну з Москви в 2014 році, Іван Осадчий, придумав систему, яка допомагає медсестрі і пацієнтові не втратити один одного в стаціонарі. Його стартап knopka вже працює в декількох лікарнях понад три роки не лише в Україні, а й у Польщі.
Повторюємо історію стартапу-переможця IT Arena Lviv 2022. Текст від 28 вересня 2022 року.