😍 Спробуй Новий Trustee Plus на дотик - твій криптогаманець і платіжна картка тут 👉
Олександр КузьменкоСтартап
11 лютого 2025, 12:11
2025-02-11
Американська компанія CourtAvenue купила українську BotsCrew, яка створює чатботи для бізнесу
Американська компанія CourtAvenue зі списку Inc. 5000 купує контрольний пакет акцій BotsCrew — української компанії зі створення кастомізованих чат-ботів для бізнесів. Топменеджмент та вся команда в Україні будуть збережені, стало відомо dev.ua.
Американська компанія CourtAvenue зі списку Inc. 5000 купує контрольний пакет акцій BotsCrew — української компанії зі створення кастомізованих чат-ботів для бізнесів. Топменеджмент та вся команда в Україні будуть збережені, стало відомо dev.ua.
Про це повідомили засновники BotsCrew — Максим Гладиш, Назар Гембара та Олег Пилипчак. Компанія маж серед клієнтів Virgin Holidays, Honda, Mars, FIBA, і працює на ринку ШІ з 2016 року. Суму угоди компанія не розголошує.
BotsCrew розробляє рішення у напрямках Healthcare, E-commerce, Travel, Government, Process Automation. Львів’яни створили свого першого чат-бота на хакатоні у 2016 році. Після ряду перемог на хакатонах та появи їх першого клієнта — італійського стартапу для мандрів Musement, вони вирішили перетворити це на повноцінний бізнес.
Наразі BotsCrew налічує 60 працівників. Більша частина команди BotsCrew перебуває в Україні з головним офісом у Львові. Компанія планує активно наймати людей в Україні.
CourtAvenue з США створює ШІ-рішення і за останні 3 роки зросла на 4,000%. Серед її клієнтів Kia, Epson, Dell, US Air Force. Adweek відзначив компанію у категорії Adweek’s Fastest Growing Agencies, а у рейтингу Inc. 5000’s серед приватних компаній із найшвидшим ростом вони посідають 58 місце.
Переговори про покупку українського розробника чат-ботів компанії тривали із травня 2024 року.
«ШІ видозмінює те як бізнеси взаємодіють із клієнтами, автоматизує процеси й підвищує ефективність. BotsCrew надає досвід світового рівня в розробці агентів ШІ, що дозволяє нам створювати розумніші, більш адаптивні та людяніші ШІ-рішення для наших клієнтів. Ця покупка є стратегічним кроком для поглиблення наших можливостей штучного інтелекту та розширення можливостей автоматизації та персоналізації в масштабах», — каже співзасновник та партнер CourtAvenue Кенні Томлін.
Експертизу BotsCrew мають намір інтегрувати в інноваційну лабораторію CourtAvenue аби прискорити ріст та розвиток ШІ рішень та додатків для бізнесів та автоматизації процесів.
«Команда BotsCrew має унікальний досвід на ринку Conversational AI та AI Agents. За останні дев’ять років, ми здобули експертизу, яку важко відтворити. AI агенти, яких ми створили, вже „працюють“ в деяких компаніях із Fortune 500. Попри дуже непростий час, я щасливий, що ми приносимо більше бізнесу в Україну, розширюємо команду і ростемо на ринку США разом із надійним партнером», сказав — Максим Гладиш, співзасновник та СМО BotsCrew.
У BotsCrew переконані що ця угода — гарний сигнал для міжнародних інвесторів про те, що в Україні є цікаві компанії й сюди варто інвестувати.
«Я вважаю, що це потужний сигнал для нашої екосистеми — особливо тому, що в цій угоді немає жодного „дисконту“ на те, що ми знаходимося в Україні. Сьогодні відкрито унікальне вікно можливостей у сфері ШІ, і його потрібно використовувати. Технологія розвивається з шаленою швидкістю, і бізнеси, які адаптують її зараз, отримають значну перевагу. CourtAvenue та BotsCrew мають унікальну можливість допомогти компаніям ефективно впроваджувати ШІ та отримувати з нього реальну користь уже сьогодні», — вважає Назар Гембара, співзасновник та СЕО BotsCrew
Не тільки Metro та S.T.A.L.K.E.R. 31 українська гра до 31-річчя Незалежності України
31 рік незалежності України — це ще й 31 рік самостійності та нової епохи всієї української творчості. Стосується це й відеоігор. Адже за три десятки років українці встигли створити різні ігри на будь-який смак.
Тож на честь Дня Незалежності ми вирішили згадати 31 гру від українських розробників. І нехай без очевидних Metro та S.T.A.L.K.E.R. не обійшлося, одними ними справа не обмежується. Є тут і призабуті шутери із зовсім іншого часу, і перспективні сучасні проєкти, і вкрай незвичайні інді.
Багато місцевих відеоігор ви можете придбати на фестивалі українських ігор у Steam, тож якщо щось зацікавило — не забудьте перевірити.