💰 Хочеш вільно розраховуватись криптою? Trustee Plus - криптогаманець і платіжна картка 💳👉
Наталя ХандусенкоСтартап
28 жовтня 2024, 13:55
2024-10-28
Українські айтівці запустили платформу Codewius, де початківці в ІТ можуть знайти для себе проєкт або зібрати команду для реалізації власної ідеї
Codewius — платформа, яка об'єднує айтівців-початківців і допомагає їм реалізовувати свої проєкти. Над її створенням протягом півтора року працювала команда з 25 ІТ-фахівців, більшість з яких — джуни. Але офіційним днем народження Codewius можна вважати 15 серпня — коли команда зробила юридичний крок та зареєструвала ТОВ. Тож, як Codewius може допомогти ІТ-початківцям знайти пет-проєкт або команду для реалізації власної ідеї?
Про те, що команда джунів працює над створення Codewius, dev.ua розповідав ще у листопаді минулого року. Тоді ініціатор проєкту та засновник DigitalMindsUA Олексій Василенко розповів нам, що найголовніша мета Codewius допомогти початківцям знайти свою команду, отримати цінний досвід роботи та реалізувати свої ідеї.
Який функціонал доступний на платформі
На платформі можна знайти два види проєктів: дефолтні (готові варіанти, створені командою) та кастомні (від користувачів).
Наразі на платформі доступні 3 типи дефолтних проєктів: Online Store (розробка інтернет-магазину), Job Board (створення платформи для публікації вакансій) та Quiz (вікторини з динамічними питаннями та підрахунком балів, щоб потренувати свої навички).
Codewius допоможе знайти учасників до проєкту за стеком технологій, а потім організувати процес роботи усієї команди. Для цього платформа пропонує низку відповідних інструментів:
сторінку задач, де можна побачити всі завдання, статус виконання, пріоритети та терміни. Зручний інтерфейс дозволяє легко фільтрувати задачі за виконавцем, тегами або статусом, а також задачі відображені по командах — від UI/UX дизайнерів до Front-End, Back-End та QA-інженерів;
дошку для командного управління завданнями, яка дозволяє організувати робочі процеси, візуалізувати прогрес і поліпшити ефективність;
персональний дашборд — актуальні задачі, статус проєктів та всі важливі оновлення в одному місці;
сторінка мітів;
сторінка документації дозволяє легко додавати, редагувати та переглядати посилання на потрібні файли;
окрема сторінка, де можна переглядати запити від кандидатів та приймати до своєї команди фахівців.
Кандидати мають створити професійний профіль, де можна додати не лише інформацію про свої навички та проєкти, а й ділитися власними дописами, розповідаючи про свій досвід та досягнення.
Під час бета-тесту з’явилась ідея створити мобільний додаток, який охоплює майже весь функціонал вебверсії. Він доступний поки у Google Play.