🚀💳 Trustee Plus - більше ніж криптогаманець з європейською платіжною карткою. Спробуй 👉
Олександр КузьменкоГроші
21 лютого 2025, 13:51
2025-02-21
YouTube планує додати дешевший рівень Premium-підписки до якого не входитиме музика
Відеосервіс YouTube планує представити нову, дешевшу версію підписки Premium, яка прибирає рекламу з відео та подкастів, але не з YouTube Music. Таким чином компанія розділить підписку YouTube Premium на дві версії.
Відеосервіс YouTube планує представити нову, дешевшу версію підписки Premium, яка прибирає рекламу з відео та подкастів, але не з YouTube Music. Таким чином компанія розділить підписку YouTube Premium на дві версії.
За словами інсайдерів, підписка «Premium Lite» незабаром буде анонсована для США, Австралії, Німеччини й Таїланду. Сервіс буде орієнтований на глядачів, які в першу чергу хочуть дивитися програми, а не музичні кліпи, повідомляє Bloomberg.
Хоча в Україні YouTube Premium коштує лише 99 грн на місяць ($2.40) для користувачів в США вартість підписки складає $13,99, і дозволяє споживати весь контент без реклами.
«У рамках нашого прагнення надати нашим користувачам більший вибір і гнучкість, ми тестуємо нову пропозицію YouTube Premium з більшістю відео без реклами на кількох наших ринках. Ми сподіваємося розширити цю пропозицію для ще більшої кількості користувачів у майбутньому за підтримки наших партнерів», — йдеться в заяві прессекретаря YouTube.
Повідомляється, що новий рівень підписки YouTube Premium вже проходить в деяких країнах, але незабаром тестування розширять на нові ринки, зокрема в США. Якщо гнучкіша й доступніша підписка YouTube Premium буде доступна в багатьох країна, вона потенційно може збільшити прибутки контентмейкерів від YouTube.
Запуск Premium Lite відбувається після того, як Spotify Technology SA почала працювати з відеоконтентом. Минулого місяця шведська компанія запустила програму, в рамках якої передплатники у певних країнах більше не бачать динамічної реклами у відеоконтенті. Spotify заявив, що понад 70% авторів і мереж, які мають на це право, взяли участь у програмі, але значна кількість провідних подкастерів ще не зробила цього через побоювання, що нова модель доходів може не відповідати сумі, яку вони зараз отримують від реклами.
Дешевий тарифний план YouTube може підійти користувачам, які прагнуть дивитися відео без реклами, але не хочуть переплачувати за доступ до YouTube Music, оскільки вже користуються альтернативними музичними сервісами. Також невідомо, чи з’явиться Premium Lite в Україні, де вже діє одна з найменших регіональних цін на YouTube Premium.
Spotify обмежив розробникам доступ до деяких функцій. Компанія говорить про безпеку, але, ймовірніше, це пов’язано із ШІ-моделями, які навчаються на даних слухачів
Підключай Megogo зі знижками за акційними тарифами.
«Моя фінансова мета — накопичити $1 000 000, щоб мати пасивний дохід і жити на нього». Як айтішники витрачають гроші та в що інвестують
Зарплата айтішників в Україні — одна з найвищих. І ІТ-галузь під час війни — єдина галузь, яка зростає, попри війну. А айтішники — серед тих, хто найактивніше підтримують армію. Середній місячний донат айтішника становить 10% від зарплати, або $270. dev.ua вирішив розпитати айтішників, куди вони витрачають гроші й у що інвестують під час війни.