🚀 Trustee Plus - картка європейського банку і криптогаманець. Встанови додаток 👉
Стас ЮрасовГаряченьке
1 грудня 2022, 09:43
2022-12-01
Єврокомісія провела першу вечірку у своєму «метавсесвіті». Прийшли 5 людей. Витратили 387 000 євро
Департамент іноземної допомоги Європейської комісії організував віртуальну вечірку для молоді з TikTok та Instagram за 387 000 євро, покликану підвищити рівень обізнаності про її ініціативу «Глобальний шлюз» (Global Gateway). Прийшли 4 людини та кореспондент.
Про вечірку Єврокомісія оголосила ще в середині жовтня. Відповідний ролик у Twitter уподобали 44 людини.
У коментарі виданню Devex виконавчий орган ЄС пояснював, що метою кампанії є «підвищення рівня обізнаності про те, що робить ЄС на світовій арені» серед людей у віці від 18 до 35 років, які проводять час «переважно в TikTok та Instagram» і «зазвичай не отримують подібну інформацію».
Цифрову платформу, яка стала основою кампанії, в Єврокомісії описали як «спеціальний метапростір, де можна дослідити, що означає „Глобальний шлюз“, за допомогою серії „героїчних“ історій у віртуальному середовищі».
«На цілодобовій пляжній вечірці чотири людини на підлозі грають біт, а на піднятих угору платформах танцюють, імовірно, комп’ютерні фігури. Гігантська червона статуя готується кинути щось схоже на молекулу коронавірусу. Дельфіни стрибають у повітрі. Дрони ширяють, несучи на кількох екранах миготливі слова «освіта» та «громадська охорона здоров’я», — так описував платформу Devex.
Під час «гала-вечора», який відбувся у вівторок і мав дати змогу аватарам «взаємодіяти один з одним, а також вивчити довгострокові переваги глобальних інвестицій ЄС», на платформі були присутні п’ятеро людей, включно з кореспондентом Devex.
Ідею проведення метаверс-вечірки Європейською комісією ще раніше розкритикували як неналежне використання коштів в умовах, коли є більш нагальні потреби. У відомстві, однак, зауважили, що інформування про діяльність ЄС входить до його цілей, а кошти, спрямовані на організацію заходу, не входять до фонду іноземної допомоги.
Нагадаємо, ініціатива «Глобальний шлюз», анонсована Європейською комісією у грудні 2021 року, передбачає виділення 300 мільярдів євро до 2027-го на будівництво нової інфраструктури в країнах, що розвиваються. Вона є відповіддю на аналогічний проєкт Китаю «Ініціатива пояс-шлях».
краще б на зсу віддали. дурнуваті