Засновники 10 найбільших IT-компаній України створили спілку Diia City United. Яка її мета?
Учора, 6 лютого 2024 року, відбулася презентація спілки Diia City United, до якої ввійшли: Ajax Systems, Genesis, Monobank, MacPaw, Roosh, Reface, Gathers, Nova Digital, Mate academy, Netpeak Group.
«У багатьох IT-бізнесів з’явилися ідеї, як зробити Diia City 2.0, а згодом і 3.0, та взагалі пришвидшити взаємодію технологічного сектору з владою. Задля цього вчора, 6 лютого, і почала роботу Diia City United, співзасновниками якої стали Ajax Systems, Genesis, MacPaw 🇺🇦, monobank, Netpeak Group, Roosh та інші відомі компанії», — розповів засновник Netpeak Group Артем Бородатюк.
Diia City United має такі цілі:
— захистити та доопрацювати режим Diia City; — сформувати чесні правила взаємодії між владою та технологічним сектором; — вирішити нагальні проблеми IT індустрії; — розвивати освіту; — прискорити інтеграцію української технологічної галузі в ринок ЄС і глобально; — побудувати простір чесних правил різноманіття, рівності й інклюзії.
Спілку очолила Наталія Микольська, колишня заступниця міністра економічного розвитку й торгівлі України.
Як зазначила Микольська у Facebook, спілку створили, щоб «розвивати простір і юрисдикцію, допрацювати й усунути „баги“, робити українські ІТ компанії конкурентними глобально».
Також вона додала, що Diia.City United — це ІТ й технологічні бізнеси, які «хочуть працювати в Україні, підвищувати долю ІТ у ВВП, будувати самодостатню економіку, показувати світові найкраще з України. Їм потрібні прогресивні та зрозумілі бізнес-правила, податкові стимули, чесні взаємини з державою».
Айтішник не зміг оплатити житло на Airbnb картками ПриватБанку та monobank. У сервісі йому повідомили про санкції проти українських фінустанов. Що відбувається?
«Сталася ситуація, якої не мало бути». Genesis втрапив у репутаційний скандал, дозволивши рекрутерам використовувати свій бренд для найму. На що жаліються кандидати
Розробник Нікола Щупило опублікував в LinkedIn сріншот переписки з рекрутеркою, що представилася від імені компанії IntellectoKids та холдингу Genesis, який викликав дискусію серед користувачів спільноти.
112 відгуків на вакансії, $100 за тестове та робота мрії. Історія моделі з Луцька, яка об'їздила півсвіту, через пандемію змінила плани й тепер навчає IT інших
Надя Адамович — у минулому успішна модель. Та через пандемію зірвався контракт на роботу до Китаю, тому Надія змушена була працювати таргетологом, сушисткою, а згодом вирішила піти в IT. Нині дівчина — UI/UX Designer, заочно навчається на факультеті міжнародно-економічних відносин у Луцькому політехнічному інституті та працює ментором у Mate academy. Розповідаємо її історію, що надихає.