😍 Спробуй Новий Trustee Plus на дотик - твій криптогаманець і платіжна картка тут 👉
Вікторія ГорбікУвійти в ІТ
5 лютого 2024, 12:55
2024-02-05
Компанія Empat відкриває набір у безоплатну онлайн-школу для універсальних Full Stack спеціалістів. Після закінчення обрані можуть працевлаштуватись
У середині лютого стартує набір у безоплатну онлайн-школу для студентів технічних спеціальностей, яку організовує компанія Empat. На курсі будуть готувати універсальних Full Stack спеціалістів зі знаннями Frontend, Backend та Flutter. Обраним буде запропонована співпраця на позиції trainee.
У середині лютого стартує набір у безоплатну онлайн-школу для студентів технічних спеціальностей, яку організовує компанія Empat. На курсі будуть готувати універсальних Full Stack спеціалістів зі знаннями Frontend, Backend та Flutter. Обраним буде запропонована співпраця на позиції trainee.
Про Empat
Empat — це українська студія стартапів з 10-річним досвід на ринку України та світу. Більше 300 успішно реалізованих комерційних проєктів. Участь у більш ніж 10 некомерційних українських проєктів.
Empat School — це школа, заснована на базі української сервісної компанії Empat. Вона пропонує безоплатне навчання для студентів технічних спеціальностей 2+ курсів. Програма побудована на базі курсів КПІ та інтегрована в реальні кейси сучасної ІТ компанії. Після проходження курсу, студенти отримують сертифікат від Empat, а обрані — можливість працевлаштування в компанії.
У 2024 році запускається третій потік програми. На тогорічному курсі Empat, де студенти вивчали переважно технології Flutter, з сімом із 20 запропонували співпрацю в компанії.
«У нас чудова технічна команда і більше 10 років досвіду роботи зі стартапами — думаю, що ми маємо цим ділитися. До того ж з минулих наборів ми долучили до команди чудових та талановитих інженерів.» — каже Назар, фаундер Empat.
У цьому році компанія запускає два треки: Web та Mobile, де студенти будуть мати змогу отримати широкий практичний погляд на повний цикл створення мобільного застосунку або вебпроєкту. Фокус на курсі — на максимально прикладні навички й проєктно-орієнтоване навчання, а також формування прикладного інженерного підходу, який допоможе випускникам будувати подальшу карʼєру.
«На курсі панувала дружня атмосфера: всі були готові допомогти та підказати щось. На зустрічах було охоплено багато додаткової інформації, що не увійшла у лекції, за що окреме дякую й однозначно рекомендую навчання в цій школі усім!» — Анастасія Савчин, вже більше пів року Flutter & Backend розробниця в Empat
Тримісячна програма включає онлайн-лекції, щотижневі зустрічі з менторами по різним направленням, самостійні завдання. Наприкінці курсу — розробку власного проєкту.
«Навчання того не варте!». Бухгалтерка, що планувала вивчити UI/UX дизайн у GoIT, оформила оплату в розстрочку, а потім змінила плани. Втім, не платити за курс, на якому не вчиться, жінка, як виявилось, не може
Мануал для джуна. Що треба знати новачку у frontend-розробці перед співбесідою на проєкт мрії: запитання для інтерв'ю та приклади тестових
Створювати ІТ-продукти можна на різних рівнях і вдосконалювати їх як зсередини, (backend), так і ззовні (frontend). Візьмемо, наприклад, сайт. Спеціаліст може працювати із завданнями «під капотом», а може розвивати інтерфейс сайту, застосунку чи спеціальне програмне забезпечення для бізнесу, щоб вони були зручними, зрозумілими та функціональними.
Останнім якраз займається frontend-інженер. Що ще треба знати джунам про frontend-розробку, що не варто робити перед співбесідою та на які запитання відповісти, щоби бути готовим на 100% — Frontend Engineer у Levi9 Олексій Горбунов розклав все по поличках у цьому матеріалі.
«Після випуску про IT-Generation хочеться зробити тред про те, як IT-школи вас най**ують». Відомий IT-блогер Діма Малєєв розповів, що думає про IT-освіту
Відомий IT-блогер Діма Малєєв розповів своє ставлення до IT-курсів, які наразі продукуються в Україні. «Після сьогоднішнього випуску про IT-Generation, хочеться зробити невеликий тред про те, як IT-школи вас най**ують, продаючи курси, які вам ніяк не допоможуть. І навіть якщо ви виграєте грант від програми — ви просто згаєте час», — написав він у Twitter.
Публікуємо його допис із частковою цензурою.
50 питань та відповідей щодо програмування для підготовки до технічного інтерв'ю
Готуючись до співбесіди, багато програмістів-початківців поняття не мають, яких питань очікувати від інтерв’юрів — чи це співбесіда в стартап, чи в технологічний гігант на кшталт Amazon, Microsoft або Google. У статті на Hacker Noon розробник Джавін Пол зібрав питання, які люблять ставити на таких інтерв’ю, а також відповіді на них та додаткові ресурси для підготовки.