🚨⚡🚨 Біткоін по $100к. Час встановлювати Trustee Plus і випускати картку для розрахунків безкоштовно 👉
Олександр КузьменкоШІ
4 листопада 2024, 12:55
2024-11-04
CEO компанії з управління даними DataStax назвав ситуацію в ШІ-індустрії «епохою Angry Birds»
Чет Капур, голова та генеральний директор компанії з управління даними DataStax, на TechCrunch Disrupt 2024 порадив стартапам в індустрії штучного інтелекту «не бути надто амбітними» на початку.
«Не буває ШІ без даних, не буває ШІ без неструктурованих даних, і не буває ШІ без неструктурованих даних у масштабі», — передає слова Капура TechCrunch.
Його виступ TechCrunch Disrupt 2024 охоплював різні теми, такі як важливість якості даних і роль даних у режимі реального часу в генеративному ШІ, одним із головних висновків стала важливість пріоритету відповідності продукту ринку над масштабом в умовах, коли ШІ перебуває на початковому етапі свого розвитку.
Він дав пораду компаніям, які прагнуть працювати в галузі генеративного ШІ, не бути надто амбітними на початку й зосередитися на практичному, поступовому прогресі.
«Найважливіше для генеративного ШІ — це те, що все зводиться до людей. Команди спецпризначення [S.W.A.T. в оригіналі], які створюють перші проєкти — вони не читають інструкцію, вони пишуть інструкцію про те, як створювати додатки з генеративним ШІ», — сказав CEO DataStax.
Як і на початку розвитку інтернету та відносно нещодавньої революції смартфонів, перші додатки та сценарії використання генеративного штучного інтелекту показали проблиски нового потужного майбутнього на основі ШІ. Але поки вони не «змінювали правила гри».
«Я називаю цю епоху генеративного ШІ епохою Angry Birds. Це не повністю змінює моє життя, ніхто ще не пере [мої речі] за мене», — сказав Чет Капур.
За його словами, цього року кожна компанія, з якою він працював, запускала щось у виробництво, і відпрацьовувала нюанси. Він вважає, що наступний рік стане роком трансформації, коли люди почнуть робити додатки, які справді «почнуть змінювати траєкторію розвитку компанії, у якій вони працюють».
Вас також кусають комарі? Розповідаємо про пристрій від українських стартаперів, який може цьому зарадити
Як зауважив нещодавно один військовий, якой побажав залишитись невідомим, орки, може, й не поцілять, а комарі точно зʼїдять. І від них потерпають зараз багато українців.
Позбавитись від комарів назавжди ефективно й екологічно допоможе гаджет Mosqitter. Цей стартап заснували дві українки — Анастасія Романова та Ольга Дьячук.
Ми вирішили нагадати, що може Mosqitter, про принципи його роботи та особливості, на злобу дня.
(текст від 21 жовтня 2021 року)
Кнопка здоров'я. Українці розробили систему, яка рятує пацієнтів стаціонару від смерті. Вони - переможці IT Arena Lviv 2022
Медичний психолог, який переїхав в Україну з Москви в 2014 році, Іван Осадчий, придумав систему, яка допомагає медсестрі і пацієнтові не втратити один одного в стаціонарі. Його стартап knopka вже працює в декількох лікарнях понад три роки не лише в Україні, а й у Польщі.
Повторюємо історію стартапу-переможця IT Arena Lviv 2022. Текст від 28 вересня 2022 року.