Про надання гранту компанії Esper Bionics, яка створює біопротези (зокрема для українських воїнів), повідомив Державний секретар США Ентоні Блінкен.
«Сьогодні державний секретар США Ентоні Блінкен оголосив, що програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) „Конкурентоспроможна економіка України“ надасть грант у сумі 150 тис. доларів компанії Esper Bionics, яка виготовляє інноваційні роботизовані протези для українських ветеранів і тих людей у всьому світі, що мають особливості кінцівок», — йдеться в пресрелізі, який отримав «Укрінформ».
Завдяки гранту Esper Bionics зможе створити 20 нових робочих місць, збільшити обсяг продажів на $2 млн протягом наступного року та забезпечити додаткові інвестиції в діяльність компанії на суму $2 млн.
Esper Bionics — стартап, який розробляє роботизовані кінцівки. Зараз у команді понад 20 фахівців, більшість з яких технічні спеціалісти. Стартап має три офіси: у Нью-Йорку, Львові та Берліні. Головний офіс — у Нью-Йорку. Там працює бізнес-команда, яка спілкується з партнерами та веде операційні справи. У Берліні люди працюють над електронікою, прошивками. Команда в Україні займається розробкою, hardware-частиною та усім, що стосується виробництва та складання протезів для тестування.
Вас також кусають комарі? Розповідаємо про пристрій від українських стартаперів, який може цьому зарадити
Як зауважив нещодавно один військовий, якой побажав залишитись невідомим, орки, може, й не поцілять, а комарі точно зʼїдять. І від них потерпають зараз багато українців.
Позбавитись від комарів назавжди ефективно й екологічно допоможе гаджет Mosqitter. Цей стартап заснували дві українки — Анастасія Романова та Ольга Дьячук.
Ми вирішили нагадати, що може Mosqitter, про принципи його роботи та особливості, на злобу дня.
(текст від 21 жовтня 2021 року)
Кнопка здоров'я. Українці розробили систему, яка рятує пацієнтів стаціонару від смерті. Вони - переможці IT Arena Lviv 2022
Медичний психолог, який переїхав в Україну з Москви в 2014 році, Іван Осадчий, придумав систему, яка допомагає медсестрі і пацієнтові не втратити один одного в стаціонарі. Його стартап knopka вже працює в декількох лікарнях понад три роки не лише в Україні, а й у Польщі.
Повторюємо історію стартапу-переможця IT Arena Lviv 2022. Текст від 28 вересня 2022 року.