🚀 Trustee Plus - картка європейського банку і криптогаманець. Встанови додаток 👉
Олександр КузьменкоСтартап
10 грудня 2024, 17:56
2024-12-10
Український miltech-стартап Frontline залучив $100 000 від європейського акселератора
Український стартап Frontline, який виробляє роботизовані системи та дрони для Сил Оборони, залучив $100 000 інвестицій від естонського фонду Startup Wise Guys. Куди спрямують фінансування?
Як повідомляє AIN.UA, Frontline планує витрати інвестицію на масштабування виробництва дронів в Україні.
«Ми вдячні фонду Startup Wise Guys за віру в нашу місію та підтримку нашого продукту. Ця інвестиція допоможе нам зробити ще більше для підтримки Збройних сил України, а також вивести українські оборонні технології на глобальний рівень», — зазначив CEO Frontline, Євген Третяк.
В стартапі говорять, що кошти дозволять масштабувати виробництво, пришвидшити R&D та залучити до співпраці міжнародних партнерів.
«Ми раді бути частиною зростання компанії Frontline. Їхні продукти несуть надзвичайну цінність, оскільки вони знижують витрати та підвищують ефективність наявних військових рішень. Своєю інвестицією ми підтверджуємо свою підтримку України, а також нашу місію збільшувати цінність для наших інвесторів», — прокоментував Серхіо Борасіно, VP з кібербезпеки та директор Founders Club у Startup Wise Guys.
Нагадаємо, що раніше Frontline отримала грант на 2 млн грн від кластера підтримки оборонних технологій Brave1. Їх використають на виробництві БпАК «Лінза» — коптер-бомбера з можливістю виконання функцій розвідки.
Влітку компанія представила дистанційно керовану турель під МК-19 «Буря». А восени стало відомо, що Frontline та Tencore об'єднали свої розробки в єдину бойову систему, що дозволить військовим вести вогонь з гранатомета, не наражаючи себе на небезпеку.
Вас також кусають комарі? Розповідаємо про пристрій від українських стартаперів, який може цьому зарадити
Як зауважив нещодавно один військовий, якой побажав залишитись невідомим, орки, може, й не поцілять, а комарі точно зʼїдять. І від них потерпають зараз багато українців.
Позбавитись від комарів назавжди ефективно й екологічно допоможе гаджет Mosqitter. Цей стартап заснували дві українки — Анастасія Романова та Ольга Дьячук.
Ми вирішили нагадати, що може Mosqitter, про принципи його роботи та особливості, на злобу дня.
(текст від 21 жовтня 2021 року)
«Моя фінансова мета — накопичити $1 000 000, щоб мати пасивний дохід і жити на нього». Як айтішники витрачають гроші та в що інвестують
Зарплата айтішників в Україні — одна з найвищих. І ІТ-галузь під час війни — єдина галузь, яка зростає, попри війну. А айтішники — серед тих, хто найактивніше підтримують армію. Середній місячний донат айтішника становить 10% від зарплати, або $270. dev.ua вирішив розпитати айтішників, куди вони витрачають гроші й у що інвестують під час війни.