😍 Спробуй Новий Trustee Plus на дотик - твій криптогаманець і платіжна картка тут 👉
Олександр КузьменкоГаряченьке
13 жовтня 2023, 11:09
2023-10-13
У Google з'явилася можливість генерувати зображення прямо з пошукового рядка
Тепер можна генерувати зображення за допомогою штучного інтелекту безпосередньо в пошуковому рядку Google. Однак, щоб скористатися цією функцією, користувачам доведеться зареєструватися у Google Labs та SGE.
Тепер можна генерувати зображення за допомогою штучного інтелекту безпосередньо в пошуковому рядку Google. Однак, щоб скористатися цією функцією, користувачам доведеться зареєструватися у Google Labs та SGE.
Компанія Google оголосила, що користувачі, які беруть участь в програмі Search Generative Experience (SGE), зможуть створювати зображення зі штучним інтелектом одразу зі стандартного пошукового рядка. Про це пише Engadget.
SGE — це бачення Google майбутнього вебпошуку. Замість того, щоб вибирати вебсайти зі списку, система синтезуватиме (відносно) зв’язну відповідь на запит користувача живою мовою, використовуючи ті самі дані, на які ведуть посилання зі списку. Новий апдейт SGE розширює досвід користувача, надаючи згенеровані зображення (за допомогою штучного інтелекту Imagen, що перетворює текст на зображення) у відповідь на текстовий запит.
Користувачі вводять опис того, що вони шукають (Google приводить у приклад капібару, яка готує сніданок), а система швидко створює чотири альтернативні варіанти, один з яких можна буде вибрати й доопрацювати. Користувачі також зможуть експортувати створені зображення на Drive або завантажити їх.
Приклад роботи нової функції. Зображення: Google
Крім того, користувачі зможуть генерувати зображення безпосередньо в Зображеннях Google.
Обмеження нової функції
Щоб скористатися генерацією з пошукового рядка, потрібно бути зареєстрованим в Google Labs та в програмі SGE. Нові функції генерації зображень наразі доступні лише на території США, в англомовних додатках і для користувачів старше 18 років. Відзначається, що ця вимога є дещо дивною, враховуючи, що Google доклав чимало зусиль, щоб зробити програму доступною для підлітків.
Компанія також обмежує зловживання технологією генеративного штучного інтелекту. Користувачам буде заборонено створювати фотореалістичні зображення людських облич.
Крім цього, Google впроваджує систему SynthID, розроблену компанією DeepMind, про яку було оголошено минулого місяця. SythID — це візуально невидимий водяний знак метаданих, який позначає згенероване зображення як створене ШІ, а також надає інформацію про авторство і дату створення.