Олександр КузьменкоУвійти в ІТ
25 вересня 2023, 14:11
2023-09-25
Google запускає оновлений курс «Основи AI». Попередню версію за 2 місяці переглянули 57 000 українців
Компанія Google повідомила про перезапуск безплатного онлайн-курсу «Основи AI». Його було створено за підтримки Міністерства цифрової трансформації України, Офісу з розвитку підприємництва та експорту, національного проєкту із розвитку підприємництва «Дія.Бізнес» і Projector Institute.
Компанія Google повідомила про перезапуск безплатного онлайн-курсу «Основи AI». Його було створено за підтримки Міністерства цифрової трансформації України, Офісу з розвитку підприємництва та експорту, національного проєкту із розвитку підприємництва «Дія.Бізнес» і Projector Institute.
Оригінальний курс «Основи AI» був запущений у травні 2023, за кілька місяців його переглянули 57 000 українців. Тепер Google зібрав основну практичну інформацію з цього курсу, доповнив її й розмістив на платформі, щоби ще більше людей, які чули про штучний інтелект, але ще активно ним не користуються, могли здобути ці навички.
Оновлений курс «Основи AI» складається з 36 коротких практичних відео тривалістю в середньому 5 хвилин. У відео пояснюється, як використовувати штучний інтелект для роботи, бізнесу та повсякденного життя, навіть без навичок програмування. Реєстрація вже відкрита за посиланням.
Зазначається, що після навчання на курсі учасники зрозуміють:
Як застосовувати готові AI-рішення в різних сферах — від маркетингу до управління закладами громадського харчування — навіть без знань у галузі кодування.
В усіх слухачів курсу «Основи AI» буде можливість отримати сертифікат про завершення курсу від Projector Institute за підтримки Google.
Курс можна проходити у власному темпі, оскільки відео розміщені на платформі та доступні для перегляду в будь-який час доби. Крім того, на платформі є додаткові матеріали, які містять основну інформацію з відео та самостійні завдання для практичного застосування набутих знань.
Реєстрація на оновлений курс «Основи AI» відкрита з 25 вересня 2023 року.
Мануал для джуна. Що треба знати новачку у frontend-розробці перед співбесідою на проєкт мрії: запитання для інтерв'ю та приклади тестових
Створювати ІТ-продукти можна на різних рівнях і вдосконалювати їх як зсередини, (backend), так і ззовні (frontend). Візьмемо, наприклад, сайт. Спеціаліст може працювати із завданнями «під капотом», а може розвивати інтерфейс сайту, застосунку чи спеціальне програмне забезпечення для бізнесу, щоб вони були зручними, зрозумілими та функціональними.
Останнім якраз займається frontend-інженер. Що ще треба знати джунам про frontend-розробку, що не варто робити перед співбесідою та на які запитання відповісти, щоби бути готовим на 100% — Frontend Engineer у Levi9 Олексій Горбунов розклав все по поличках у цьому матеріалі.
«Після випуску про IT-Generation хочеться зробити тред про те, як IT-школи вас най**ують». Відомий IT-блогер Діма Малєєв розповів, що думає про IT-освіту
Відомий IT-блогер Діма Малєєв розповів своє ставлення до IT-курсів, які наразі продукуються в Україні. «Після сьогоднішнього випуску про IT-Generation, хочеться зробити невеликий тред про те, як IT-школи вас най**ують, продаючи курси, які вам ніяк не допоможуть. І навіть якщо ви виграєте грант від програми — ви просто згаєте час», — написав він у Twitter.
Публікуємо його допис із частковою цензурою.