🚀💳 Trustee Plus - більше ніж криптогаманець з європейською платіжною карткою. Спробуй 👉
Олександр КузьменкоШІ
23 квітня 2025, 11:07
2025-04-23
ШІ-чатбот Grok отримав можливість «дивитися на світ» через камеру смартфона і відповідати на питання про оточення
Компанія xAI Ілона Маска оголосила про запуск Grok Vision, яка дає ШІ відповідати на запитання про те, що потрапляє в поле зору камери смартфона, подібно до функцій зору в реальному часі, доступних у Google Gemini та ChatGPT.
Компанія xAI Ілона Маска оголосила про запуск Grok Vision, яка дає ШІ відповідати на запитання про те, що потрапляє в поле зору камери смартфона, подібно до функцій зору в реальному часі, доступних у Google Gemini та ChatGPT.
Як зазначає TechCrunch, функція дає змогу користувачам наводити телефон на об'єкти, такі як продукти, вивіски та документи, і ставити питання про них. Grok Vision доступна у додатку Grok для iOS, але поки відсутня Grok для Android.
Інші нові можливості, які з’явилися в Grok — багатомовний звук і пошук в режимі реального часу в голосовому режимі Grok. Користувачі Grok на Android можуть скористатися цими можливостями, але тільки якщо вони підписані на план SuperGrok від xAI вартістю $30 на місяць.
GROK CAN SEE WHAT YOU SEE—LITERALLY
Grok’s voice mode comes with camera access, letting users point their phone at something and ask, «What am I looking at?»
xAI постійно додає нові функції у свій чатбот. Нещодавно Grok отримав функцію пам’яті, яка також нагадує функціонал ChatGPT і Gemini, і дає користувачам змогу відкладати старі розмови, на які можна посилатися в майбутніх запитах.
Раніше ШІ чатбот Маска отримав велике оновлення Grok Studio, яке доступне для всіх типів підписок. З ним він навчився створювати документи, код, звіти та браузерні ігри.
«Чи є у мене талант, якщо комп’ютер може імітувати мене?». Штучний інтелект пише книги авторам Amazon Kindle. The Verge поспілкувався з авторами та виявив багато цікавого
Письменники-романісти використовують штучний інтелект для створення своїх творів. Видання про технології The Verge поспілкувалося з письменницею Дженніфер Лепп, яка випускає нову книгу кожні дев’ять тижнів, й дізналося про те, як працює штучний інтелект для написання романів. Наводимо адаптований переклад статті.
Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот
Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі